Vodíková voda patří mezi nejúčinnější antioxidant

Vodíková voda patří mezi nejúčinnější antioxidant

Vodíková voda je v některých zemích známa po celá staletí, přesto u nás se do podvědomí lidí dostala teprve v posledních několika letech, a to především díky svým věhlasným účinkům na lidské tělo. Voda obohacená vodíkem totiž patří mezi jeden z nejúčinnějších antioxidantů, jež má silnější antioxidační vlastnosti než vitamin E, vitamin C či koenzym Q10. Díky tomu chrání buňky lidského těla před poškozením volnými radikály a posiluje imunitu lidského těla.

Molekulární vodík lehce pronikne do buněčných struktur

Molekulární vodík vzhledem ke své velikosti dokáže snadno proniknout do buněčných struktur a ochránit tak DNA, proteiny a další buňky lidského těla před negativním působením volných radikálů. Jedná se tak o významný prvek při ochraně buněk před oxidačním stresem. Oproti jiným antioxidantům také nijak nezatěžuje tělo, jelikož neutralizací volných radikálů vzniká voda. Je netoxický a není možné se jím v žádném případě předávkovat.

Zdravotní účinky vody obohacené vodíkem

Kromě antioxidačních vlastností má také voda sycená vodíkem řadu léčebných účinků. Během chvíle dokáže tělu dodat velké množství energie a odstranit tak únavu. Také lépe hydratuje, má vliv na lepší trávení a snižuje alergii a kožní nemoci. Při delším užívání pak napomáhá snižovat hladinu cholesterolu a optimalizovat správnou hladinu glukózy v krvi. Pomáhá též snížit vysoký krevní tlak, zmírnit astma a významně posílit imunitu celého organismu. Dále má vliv na pomalejší stárnutí a obnovu mladistvého vzhledu.

Jak vodíkovou vodu získat?

Vodíkovou vodu lze dnes najít u řady prodejců. Mimo jiné lze najít vodíkovou vodu i v přírodních pramenech v různých částech světa, jako je Francie, Německo, Indie apod. Avšak vyrobit si ji můžete sami pomocí generátoru vodíkové vody v pohodlí svého domova. K výrobě vám postačí běžná kohoutková či neperlivá voda.

Pro dodání vodíku skvěle poslouží také molekulární vodík v tabletách, jež se hodí zejména při cestování.
Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..