Vše, co potřebujete vědět o mobilních aplikacích


Vše, co potřebujete vědět o mobilních aplikacích

Určitě jste slyšeli o tom, že investovat do mobilních aplikací se vyplatí. Dokonce mnozí z vašich známých, co mají kamennou prodejnu nebo vlastní e-shop už investovali do této technologie. Nabízí se v tomto případě otázka, proč jste to vy ještě neudělali. Odpovědí často bývá to, že ne všichni vědí všechno o mobilních aplikacích. A tak si to nejdůležitější pojďme říct.

Na úvod si mobilní aplikace jako takové představme. Mobilní aplikace jsou vlastně softwarové aplikace, které jsou vytvářeny speciálně pro chytré telefony, tablety a další podobná zařízení. Jsou vytvářena tak, aby využívaly co nejvíce funkce zařízení, do kterého jsou stahovány. Možnost posléze využít všechny funkce chytrého zařízení pak vede ke stanovení velice kvalitní marketingové strategie.

To je ostatně jedna z mnoha výhod mobilních aplikací – marketing. Ne nadarmo se říká, že mobilní aplikace jsou nejmocnějším marketingovým nástrojem současnosti.

Další výhody mobilních aplikací

  • Možnost přiblížit se zákazníkovi
  • Často nevyžadují připojení k internetu
  • Přináší věrné publikum

Kolik mobilní aplikace stojí?

Jelikož peníze hýbou světem, nemůžeme se divit tomu, že vás zajímá především to, kolik mobilní aplikace stojí. Nemusíte se obávat toho, že vytvoření vlastní mobilní aplikace vás doslova zruinuje. Mobilní aplikace už dávno nejsou nic drahého. Cena se však odvíjí od mnoha faktorů, jedním z nich je například náročnost funkcí samotné aplikace.

Aplikace a jejich distribuce

V souvislosti s mobilními aplikace je třeba si ještě prozradit, jak je to s jejich distribucí. Mobilní aplikace jsou dnes dostupné přes distribuční platformy, které provozují výrobci operačních systémů pro mobilní zařízení. Jinými slovy jsou dostupné přes App Store, také přes Google Play, Windows Phone Store nebo přes BlackBerry App World.
Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..