Co vše vás čeká ve slovenské Tatralandii?

Co vše vás čeká ve slovenské Tatralandii?

Co vše vás čeká ve slovenské Tatralandii?

Pokud si chcete užít kopu legrace, nemusíte jezdit do daleké Itálie nebo do takřka neznámého Německa. Stačí, když vyrazíte na Slovensko, protože i zde najdete skvělý park plný zábavy, který milují hlavně rodiny s dětmi. Tím rájem je slovenská Tatralandia! Pokud jste zde ještě nebyli, možná nevíte, co od tohoto místa očekávat. Vše vám však prozradíme, ovšem uvěříte jen tehdy, kdy Tatralandii zažijete na vlastní kůži.

Tatralandia se nachází na Slovensku u Liptovského Mikuláše a je to místo vhodné pro rodinnou dovolenou. Jestliže tedy nevíte, kam letos pojedete na dovolenou, nemusíte jezdit daleko, můžete navštívit Slovensko, které máme takřka za domem. Tatralandia láká stovky turistů z celého světa. Jedná se o největší slovenský aquapark, jež je otevřen dnes a denně.

Co nás v Tatralandii čeká?

Samozřejmě je třeba vědět už dopředu, co vás v tomto ráji čeká. Jak jsme zmínili, Tatralandia je největší slovenský aquapark, který nabízí mnoho forem zábavy. Nejen děti, ale i dospělí si zde užijí legraci v mnoha bazénech, na tobogánech či na takzvaném ostrově pirátů z Karibiku.


I na Slovensku se můžete dostat do naprostého tropického ráje, kde o dřevěné plachetnice, pravé korály, mušle či pestrobarevné rybičky nebude nouze.

Pro dospělé, kteří touží po odpočinku, je zde připraveno wellness. V nabídce jsou nejen masáže, ale i bahenní lázně, sauny či vířivky. Je zde tedy vše, co potřebujete pro naprosté uvolnění. Stres a negativní myšlenky sem nemají vstup povolen.

Kde se mohu ubytovat?

Co se týče ubytování v Tatralandii na Slovensku, máte na výběr. Nachází se zde skutečně mnoho možností ubytování, my však doporučujeme ubytování v Holiday Village Tatralandia.

Jelikož je tento aquapark stále navštěvovanější, neotáleli bychom s rezervací. Jestliže na výběr ubytování nemáte čas, obraťte se na cestovní kancelář DCK Rekrea Ostrava, která vám celý pobyt zprostředkuje k vaší spokojenosti.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.