Kde všude využijete skladovací kontejnery?


Kde všude využijete skladovací kontejnery?

Skladové kontejnery jsou vhodné pro uchování jakéhokoliv materiálu nebo zboží. Jejich obrovskou výhodou je snadná montáž a demontáž i manipulace. Dají se převážet vysokozdvižným vozíkem či jeřábem a pohodlně skládat vedle sebe, nebo dokonce na sebe. U nás se na jejich výrobu specializuje společnost KOVOBEL, která používá kvalitní pozinkovaný plech, takže kontejnery jsou skutečně kvalitní.

Jak se dají vybavit?

Jak bude vypadat váš skladovací kontejner záleží pouze na vašich konkrétních potřebách. Dovnitř je možné nainstalovat regálový systém, střechy se dají vyztužit. Dveře mohou být jednokřídlé i dvoukřídlé, lze je kromě zámku vybavit i bezpečnostní závorou. Aby byl uvnitř dostatek světla, lze integrovat okna v boční či zadní stěně a průsvitný pruh na střeše. Z dalšího vybavení bývá zájem o podlahy se záchytnou vanou, dělící stěny, nájezdy, ventilační mřížky a držáky na lahve s technickými plyny.

A co se s nimi dá dělat?

Průmyslové využití je prakticky nekonečné. Dá se z nich vyrobit mobilní sklad na libovolné zboží. Daleko zajímavější jsou ale možnosti vhodné i pro domácí použití.

Skladovací kontejnery mohou posloužit jako přístřešky na popelnice. Schovat se do nich dá i auto. Ve formě improvizované garáže fungují i na úschovu kol. Lze je využít jako zahradní boudu na nářadí a sekačku či přístřešek na dřevo.

Fantazii se meze nekladou, stačí si vybrat správnou velikost a vybavení. Ve srovnání s jinými typy zastřešení se jedná o cenově velmi výhodnou variantu, která se navíc dá i libovolně převážet.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..