Jak vybrat regály do skladu


Jak vybrat regály do skladu

Velké obchody, jako například supermarkety, vám potvrdí, že místa pro uskladnění nejrůznějších věcí není nikdy dost. Právě proto se vyplatí nákup kvalitního regálového systému, který dokáže jednak potřebné předměty pojmout a jednak zajistí jejich přesné uspořádání. Díky tomu se k nim dostanete opravdu rychle. Jak tedy takové regály do skladu vybrat?

Dbejte na kvalitu

Při volbě nových regálů do skladu se zaměřte především na materiál, z něhož jsou vyrobeny. Optimální je samozřejmě kov. Povrch musí být precizně upraven prostřednictvím pozinkování, případně barvy. Velmi důležitá je i nosnost. Police by měla unést potřebné množství věcí s určitou hmotností. Standardně se nosnost pohybuje od 150 kg do nějakých 5 tun.

Typ regálu v hlavní roli

Nesmírně důležitý je i samotný druh regálu. Existuje jich hned několik. Jakousi klasiku představují zejména skladové regály, nicméně není problém pořídit jakékoli jiné. Mezi hodně oblíbené patří paletové regály. Už názvu je patrné, že jsou určeny pro uskladnění zboží na paletách. Výbornou volbou jsou i mobilní varianty, které lze bez problémů přesouvat z jednoho místa na druhé dle aktuální potřeby.

Vyberte si regály na míru

Nakupovat do konkrétních prostor nějaké unifikované regály se nevyplatí. Optimální je nechat si zkonstruovat systém přímo na míru. Naším tipem je společnost L. L. TRADE s.r.o., u níž si můžete nechat vyrobit regál přesně podle vašich vlastních požadavků. Nabízí všechny zmiňované typy, kompletní vybavení obchodů a další sortiment. Samozřejmostí u této firmy je také komplexní servis veškerého dodávaného sortimentu proškolenými techniky. Firma disponuje i svou vlastní dopravou, takže veškeré regály budou dovezeny až k vám a následně postaveny tak, aby fungovaly co možná nejefektivněji s ohledem na dané prostory.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..