Vydejte se za dobrodružstvím do Norska


Vydejte se za dobrodružstvím do Norska

Neopakovatelné zážitky během dlouhých polárních dnů, pohledy na nekonečné fjordy a jezera, hanzovní domy Bryggen i prohlídka souostroví Lofoty a Vesterály. Taková dobrodružství zažijete, pokud se vydáte na poznávací zájezdy do Norska. Žádné starosti s trajekty, ubytováním, rezervací vstupenek a shánění občerstvení, vše je zařízeno. A vy se pouze kocháte.

Poznávací zájezdy do Norska, zbytku Evropy a celého světa

Cestovní kancelář Redok Trave organizuje jak poznávací zájezd Paříž, poznávací zájezd Řím, ale i cesty do dalších zajímavých míst v Evropě a ve světě. Mezi cestami do Arménie, Gruzie, Jihoafrické republiky, na Kypr, do Malajsie či Vietnamu a mnohých dalších zemí světa naleznete i poznávací zájezd Norsko. Vyberte si z několika skandinávských okruhů, kdy všechny cesty probíhají autobusem a je nebo není zajištěno stravování. Zájezdy se rovněž liší termíny konání, můžete si dle svých časových možností zvolit výlet na daleký sever v červnu, červenci, nebo srpnu.

Výběr mezi poznávacími okruhy po celé Skandinávii

Okruh pojímající návštěvy jednotlivých skandinávských metropolí – Oslo, Göteborg, Stockholm a Kodaň osloví jak milovníky městských architektur, tak zájemce o divočinu. Norskou přírodu, do nebe se tyčící horstva, průzračná jezera plná ryb a monumentální fjordy se nesmazatelně vryjí do paměti každého účastníka zájezdu. Výprava na daleký sever dovolí každému cestovateli poznat magickou krásu půlnočního slunce na Severním pólu. Poznávací zájezd Grand tour Skandinávií zavede turisty na Nordkapp, do Švédska i Finska.

Autobusová, letecká a kombinovaná doprava

Velký okruh Norskem s turistikou představí zájemcům jedinečné přírodní scenerie, nekonečně hluboké fjordy, vysoké hučící vodopády, vikinská území, ledovce i souostroví Lofoty a Vesterály. Tento okruh lze absolvovat částečně letecky, kdy odpadá čas strávený na cestě autobusem z Česka do Osla. Do Norska si pohodlně zaletíte a zbytek už poznávací zájezd Norsko nechá na řidičích autobusu.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..