Správné golfové oblečení pro pohodlnou hru


Správné golfové oblečení pro pohodlnou hru

K dobrému výkonu na golfovém hřišti nepotřebujete jen správný set golfových holí a další golfové vybavení. To, jak hrajete, z velké části ovlivňuje vaše nálada, pocity a to, jak pohodlně se během hry cítíte. Abyste se cítili co nejlépe, můžete si příjemné golfové chvíle zajistit kvalitním oblečením, které vás ochrání během každé situace. Jaké oblečení vybrat?

Golfové oblečení do zimy

Milujete golf tak moc, že vás nízké teploty neodradí? Pak vám doporučujeme být dobře připraveni, jelikož byste se mohli nepříjemně nachladit a odnést si z hřiště ne výhru, ale pořádnou chřipku.

Pokud je venku chladněji, určitě si oblečte pod vaše golfové oblečení i golfové termoprádlo. Termoprádlo si můžete vybrat od mnoha světově známých a kvalitních golfových značek v mnoha barvách i provedeních. Vždy si termoprádlo vybírejte tak, aby vám nebylo krátké a nikde vás neškrtilo. Strávíte v něm několik hodin, proto je nutné, abyste se v něm cítili dobře. Pod golfová trička nebo golfové mikiny si můžete obléci termoprádlo s kulatým výstřihem, se stojáčkem i se zipem, záleží, co máte nejraději. U nohavic i rukávů dbejte na to, aby byla kompresní místa přilehlá na správná místa na těle. Jedině tak vám golfové termoprádlo dobře padne a splní svůj účel. Speciální golfové termoprádlo vás v chladných dnech dobře zahřeje a poskytne vám skvělý tepelný komfort. Využít jej však můžete i v létě, kdy se vám díky prodyšnému materiálu bude pot odvádět pryč od těla.

Golfové oblečení do tepla

Základem pro horké dny jsou prodyšné věci, ve kterých se nebudete potit, nebude vás nikde nic tlačit a bude zajištěna vaše dobrá hybnost. Všechna tato kritéria splňuje kvalitní golfové oblečení, které je vyrobeno ze speciálních materiálů, které zaručují, že vám během vášnivé hry nebude horko a vaše koncentrace tím pádem na bodě mrazu. Pokud si vybíráte golfové oblečení, spolehnout se můžete na značky Adidas, FootJoy, Callaway, Under Armour, Hugo Boss nebo Galvin Green. I když byste si nejraději oblékli co nejméně vrstev, vždy mějte na paměti etickou stránku golfu a oblečte si minimálně tričko s krátkým rukávem a golfové kraťasy. K nim si můžete pořídit i hezkou kšiltovku, potítko a kvalitní prodyšné golfové boty.

Takže mějte na paměti, že nejen vaše umění a styl hry bude ovlivňovat, jak na golfovém hřišti budete na ostatní hráče působit, ale samozřejmě také oblečení. Věnujte tedy jeho výběru a pořízení čas a nemějte ve skříni pouze jednu variantu golfových svršků. Kombinace kvalitního oblečení určeného pro golfovou hru s různými alternativami typu „co dům dal“, není ideální cestou a váš dobrý pocit na hřišti tato módní variace rozhodně neposílí. Ba naopak.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..