Webové stránky bez znalosti programování i služeb webdesignera? Ano, je to možné


Webové stránky bez znalosti programování i služeb webdesignera? Ano, je to možné

Co bychom si počali bez internetu? Potřebujete zjistit, co je nového? Otevřete si nějaký zpravodajský kanál. Nevíte, kdy vám pojede vlak? Otevřete patřičnou stránku s jízdními řády. Rádi byste někomu poslali zprávu? Pošlete mu e-mail. Nic z toho by nebylo možné bez internetu. A náležitých webových stránek.

Internet je zkrátka zdrojem informací. Jak pro vás, tak ale i o vás. Pokud podnikáte, je zřejmě ve vašem zájmu, aby se o vašich službách dozvěděl pokud možno co největší počet lidí. A k tomu slouží webové stránky.

Neplaťte předražené webdesignery

Ty tam jsou naštěstí doby, kdy kvalitní webové stránky byly doménou hrstky vyvolených, kteří na ně jednoduše měli. Není tomu totiž tak dávno, kdy se za stránky platily desetitisíce. Dnes je můžete mít doslova za hubičku. A samozřejmě ne na úkor kvality.


Webové šablony

Zajímá vás, jak vytvořit web? Není to nic složitého. Jednoduše k tomu použijete speciální webové šablony, jež jsou k dispozici například na saywebpage.com. Vpravo nahoře klikněte na šablony a otevřete jejich nabídku. Vyberte si šablonu, která se vám líbí, a postupujte dle pokynů na obrazovce.

Fantazii se meze nekladou

Pokud si ani jednu nevyberete, můžete pracovat s tzv. šablonou na zelené louce a vytvořit si stránku vlastní. Nebo požádejte profesionálního designera, aby tak učinil za vás. Výsledkem každopádně budou profesionálně vytvořené stránky, které nikdo nerozezná od těch vytvořených designerem na zakázku. Tvorba webových stránek na míru nikdy nebyla tak jednoduchá.

Pozor na fotografie

Pozor si ale dejte na fotografie, které nesmějí být chráněny autorským právem. Fotografie musí být buď vaším autorským dílem, nebo je musíte mít odkoupeny například z fotobanky. Jinak byste se vystavovali rizikům postihů.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..