10 pravidel jak sbalit holku


10 pravidel jak sbalit holku

10 pravidel jak sbalit holku

Festivalový název komedie je Ten rules for winning her heart. Jde o českou komedii z roku 2014, která nás bude unášet do země romantiky celých sto minut. Za režií stojí Karel Janák a scénář podepsal Karel Janák, Fausto Brizi atd. Můžeme se těšit na herce Matouše Rumla, Kristínu Svarinskou, Miroslava Donutila, Jakuba Prachaře, Jana Dolanského či Terezu Nvotovou.

Hlavním hrdinou filmové komedie je kluk Marek, který je jaksi mimo mísu. Je sice inteligentní a také milý kluk, který studuje astrofyziku, ale největší láskou jsou hvězdičky a jeho horoskop. Jakmile se ale setká s dívkou svých snů, vše je jinak a on dokonce ve škole není schopný se soustředit. A tak nastupují na scénu jeho přátelé, kteří dokonce povolávají do boje Markova otce, který vydává bestsellery právě na téma, jak získat dívku svých snů. A tak začnou Markovi připravovat živnou půdu pro to, aby získal svoji dívku. Ale teď začíná série vtipných situací, které Marek pod taktovkou svých přtel i otce absolvuje. Opravdu se vyplatí dělat vše podle pravidel?


V tomto filmu je Matouš Ruml skutečným hercem, který zde uplatnil svůj komediální talent. Je to odpočinková komedie, která dokonale splňuje svůj účel. Hlavně druhá polovina filmu nás dokonale vtáhne do děje, protože vtipný Prachař, Donutil či Dolanský ukážou divákovi, zač je toho loket.

Jde o obecné téma, kdy radí otec synovi, což je opět nadčasové a zároveň je tu znázorněna generační propast, kterou si otec zaslepený sám sebou ani moc neuvědomuje. A tak nakonec vyznívá původní looser lépe citově i společensky orientovaný než jeho otec, který je úspěšný a prezentuje se, jak v tom umí chodit a chce radit o jednu generaci mladšímu synovi, který však dosáhne svého přirozeností a přirozeným půvabem a charismatem, které je daleko víc než dobře míněné rady.

10 pravidel jak sbalit holku
Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..