5 snadných a chutných nápadů na dnešní oběd


5 snadných a chutných nápadů na dnešní oběd

Hledáte inspiraci na rychlý a snadný oběd? Nevíte, co si dnes uvařit? Přinášíme vám 5 chutných a jednoduchých nápadů, které vám připraví báječný oběd bez zbytečně velké práce. Pusťte se do vaření a ochutnejte něco nového!

5 nových a chutných receptů

1: Špagetová bolognaise

K přípravě špagetové bolognaise budete potřebovat mleté hovězí maso, špagety, rajčatovou omáčku, cibuli, česnek, tymián a sůl. Začít můžete tím, že na pánvi osmahnete cibuli a česnek. Poté přidejte mleté maso a duste do změknutí. Přidejte rajčatovou omáčku, sůl a tymián a nechte to vše společně vařit. Nakonec přidejte namočené špagety a nechte vařit až do měkka. Podávat můžete s parmezánem a bazalkou a je to hotovo – snadné a chutné jídlo ve velmi krátkém čase.

2: Pečená brokolice


K přípravě budete potřebovat brokolici, olivový olej, česnek, citrónovou šťávu, sůl a pepř. Začít můžete tím, že rozdělíte brokolici na růžičky a ty pak dáte na plech s pečícím papírem. Dále přidejte česnek, sůl, pepř, citrónovou šťávu a olivový olej, a promíchejte všechny ingredience. Nechte to vše péct v rozpálené troubě na 15-20 minut a je to hotovo. Hotová pečená brokolice je skvělým a zdravým obědovým pokrmem.

Oběd na stole během chvilky

Oběd na stole během chvilky je snem každého, kdo má obtížný program a chce připravit chutné jídlo pro sebe a svou rodinu. Rychlá příprava oběda znamená, že budete mít čas na jiné zábavné aktivity po obědě, jako je procházka do parku, hraní hry nebo zapojení se do projektu.

Vaše obědová tabule může být rychlá, chutná a snadno přístupná. Kombinace správných ingrediencí může vytvořit oběd, který bude chutný, zdravý a na talíři za necelou hodinu. Použitím zásob z chladničky, zásobníku s potravinami a pozřením internetu najdete obrovské množství chutných a jednoduchých nápadů na oběd pro tento den.
Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..