Česká franchisová síť EXTRA SERVICES – každý s ní může podnikat

Česká franchisová síť EXTRA SERVICES – každý s ní může podnikat

Mezinárodní franchisová síť EXTRA SERVICES je společnost, která se před lety zaměřila na propojování poskytovatelů a objednatelů různých řemeslných služeb. Služeb, které nikdy nedokážou zajistit roboti či umělá inteligence, ale které dokážou poskytnout jen šikovné a zručné lidské ruce. V současnosti tato mezinárodní franchisová síť spojuje a sdružuje v 15 zemí Evropy více jak 1 000 franchisantů a partnerů, kteří poskytují řemeslné služby a práce, úklidy, stěhování a vyklízení milionům lidí po celé Evropě. Nepřehlédnutelné jsou i veselé křiklavé barvy – žlutá, růžová a oranžová, kterými jsou automobily všech franchisantů obrandovány.


V roce 2006 by asi málokdo tušil, že z malinké stěhovací společnosti se po spousty letech tvrdé práce stane mezinárodní společnost, která se může pyšnit tím, že ročně zajišťuje a dodává práci a služby v řádech stovek milionů korun ročně, a to práce a služeb převážně pro koncové zákazníky.
Momentálně je připravována expanze franchisové sítě EXTRA SERVICES i na území Kanady a USA, neboť byla tato Plzeňská firma oslovena investorem, který by měl o tento franchisový systém zájem i na území uvedených států na americkém kontinentu.


Společnost byla již několikrát oslovena zájemci s poptávkou na odkoupení evropského systému EXTRA SERVICES. Odhadovaná cena celého projektu spuštěného v Evropě je v astronomických číslech, ale přesto to pro jediného majitele této společnosti není tím nejdůležitějším kritériem, který by ho o prodeji přesvědčil. Jak sám uvádí – „rubáš nemá kapsy“ – takže finance nejsou pro něj tím prioritním měřítkem. Tím hlavním měřítkem je dle jeho slov umět se i nadále postarat o tisíce rodin, které zásluhou sítě EXTRA SERVICES prosperují, vydělávají a jsou spokojeni.
Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..