Chcete realizovat první obchody už zítra? S pomocí ready made společnosti můžete


Chcete realizovat první obchody už zítra? S pomocí ready made společnosti můžete

Rozhodnout se pro změnu a opustit nudné zaměstnání není snadné. Pouštíte se do nejistých vod obchodního světa. Věřte však, že s ready made společností je to nejtěžší na celém začátku ono rozhodnutí.

Vše ostatní je velmi snadné a trvá jen pár okamžiků. Trocha odvahy, dobrý nápad, pár kontaktů a ready made s.r.o. To je recept na úspěšný start.

Co jsou ready made společnosti

Ready made společnosti jsou tu pro ty, kteří nechtějí čekat na začátek podnikání. Chtějí realizovat první obchody co nejdříve a nechtějí se trápit se složitým a časově namáhavým administrativním procesem.

Ready made společnosti byly založeny za účelem dalšího prodeje a nevykazují žádnou aktivitu. Jsou zaregistrované a čekají na nového majitele. Vybíráte si podle data založení i podle výše základního splaceného kapitálu.

Chcete realizovat první obchody už zítra? S pomocí ready made společnosti můžete

Přepis společnosti na vaše jméno trvá jen pár okamžiků, při expresním vyřízení můžete začít podnikat pod novým s.r.o. už následující den. Ready made společnosti si můžete pořídit i za cenu nižší, než je deset tisíc korun.

Včera jste šli naposledy do práce, zítra už vykročíte do světa samostatného podnikání. Do světa, který slibuje mnohem vyšší výdělky a možnost organizovat si čas podle svého. Budete se moci věnovat jak práci, tak koníčkům nebo rodině v době, kdy budete sami chtít. To vše vám umožní ready made s.r.o. a váš obchodní duch.

Jak probíhá založení s.r.o. vlastními silami

Při založení s.r.o. je třeba promyslet název společnosti, dohodnout její sídlo, rozhodnout se o výši základního kapitálu a určit případné společníky. S těmito a několika dalšími údaji se vydáte na schůzku k notáři, který vám sepíše zakladatelskou listinu.


Po návštěvě notáře se vypravíte na živnostenský úřad a zaregistrujete živnost nebo živnosti. Následně si necháte otevřít účet v bance na jméno nově vzniklé společnosti a na účet složíte základní kapitál.

Zápis do obchodního rejstříku vám může provést buď notář nebo podáváte žádost na rejstříkový soud. V neposlední řadě se musíte vypravit na finanční úřad a zaregistrovat se k placení daní. Založení firmy tak znamená značnou časovou zátěž.

Poplatky spojené se zakládáním společnosti s.r.o.:

  • sepsání zakladatelské listiny: přibližně 6.000 Kč,
  • živnostenský úřad: 1.000 Kč x počet živností,
  • poplatky za zřízení účtu podle ceníku banky,
  • složení základního kapitálu, s.r.o. je možné založit od 1 Kč,
  • rejstříkový soud nebo notář: 4.000 – 6.000 Kč.

Je třeba počítat s různou lhůtou na vyřízení, podle jednotlivé instituce. Při zakládání společnosti může nastat i několik komplikací, které založení společnosti s ručením omezeným značně prodlouží. V krajním případě se může jednat třeba i o měsíc času.

Kolik byste si mohli vydělat za jeden měsíc?

Jaký je začátek podnikání s ready made společností

Společnost si vyberete ze seznamu registrovaných společností a uhradíte kupní cenu. Společnost je již zapsána v obchodním rejstříku a jménem společnosti můžete vystupovat třeba již za 24 hodin.

Společnost převede obchodní podíl na nového vlastníka a budete jmenován jednatelem. Veškerá dokumentace je připravena a stačí několik rychlých podpisů.

Už jste se rozhodli, jak bude vypadat start vašeho podnikání?

Autor: Parkerhill.cz – zakládání ready made a offshore společností

 
Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..