Chcete si pořídit nosiče lyží a snowboardů? Poradíme vám, jak na to


,

Přestože na českých horách je zimním radovánkám pomalu konec, zahraniční lyžařská střediska ještě lákají na sněhovou pokrývku. Pokud se chystáte strávit s vašimi ratolestmi týden v rakouských Alpách, měli byste zvážit, jak veškeré sportovní vybavení přepravíte. V případě, že nemáte ještě nosič, měli byste si ho pořídit. Využijete ho i další sezónu.

V první řadě byste měli myslet na bezpečnost, protože ta je u takových pomocníků, jako jsou nosiče lyží, velice důležitá. Výrobek by měl být schválen Ministerstvem dopravy České republiky, v opačném případě by se neměl vůbec prodávat, ovšem najdou se někteří nekalí prodejci.

Nosiče lyží se liší v mnoha ohledech

U nosičů se setkáte s různými parametry, které je nezbytné při výběru zohlednit. Stejně tak se výrazně liší cenami, přičemž obecně platí pravidlo, že čím jsou nosiče lyží a snowboardů dražší, tím jsou kvalitnější a odolnější. Zaměřte se na to, aby byl model uživatelsky přívětivý, vyplatí se přečíst si i recenze.

Ideální volbou je takový nosič, jejž vysunete ze střechy nad dveře vozidla, abyste mohli lyže a snowboardy zasunout do úchytů, aniž byste si nějak ublížili. U levnějších alternativ se s takovou možností nesetkáte.

Nosiče snowboardů a lyží se zámkem

Pokud se chcete po cestě najíst někde v restauraci, ale obáváte se toho, že vám někdo lyže či snowboard ukradne, tak se zaměřte na to, aby nosič disponoval zámkem a možností uzamknutí. U lepších výrobků je možné uzamykání ovládat klidně i s lyžařskými rukavicemi. I když se jedná o detail, spoustu lyžařů potěší.

Jestliže hledáte internetový obchod, jenž má v nabídce nosiče snowboardů a lyží, podívejte se do pestrého produktového portfolia FILSON Store. Jedná se o e-shop s širokým sortimentem příslušenství nejen pro vozidla.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákupKomentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..