Co pomůže s otěhotněním?

Co pomůže s otěhotněním?

Co pomůže s otěhotněním?

Spousta žen nemá nejmenší problém s početím dítěte a často otěhotní i tehdy, když to vůbec neplánují. Pak jsou tu ale ženy, kterým se to nedaří, přestože jsou po fyzické stránce naprosto v pořádku. Připravila jsem si proto pár malých rad, které by měly s otěhotněním pomoci.


Pohyb je důležitý

Je velmi prospěšný, neboť díky pohybu, se šance na početí o hodně zvyšuje. Zkusit můžete prakticky cokoliv, co Vám bude vyhovovat. Skvělá je jóga, uklidní Vaší mysl, protáhnete si celé tělo, pánevní svalstvo se Vám uvolní, čímž se lépe prokrví. Nemusíte cvičit každý den, stačí jednou za dva až tři dny.

Klidná mysl

Chcete-li opravdu otěhotnět, musíte být hlavně v klidu a pohodě, vyvarovat se stresu, zbavit se úzkosti a vyhýbat se návalům vzteku. Naučte se relaxovat, pravidelně spát, odpočívat a meditovat. Vyrovnanost je pro početí důležitá.

Medové souznění

Med je bohatý na aminokyseliny a minerály, což je prospěšný pro ženské reprodukční orgány, zároveň skvěle stimuluje vaječníky. Pro nastávající maminky je vřele doporučován. Nekupujte však med v obchodech, ale zajděte si raději přímo ke včelaři.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.