Dětské pokojíčky – co zrovna frčí?

Dětské pokojíčky - co zrovna frčí?

Dětské pokojíčky – co zrovna frčí?

Pojďte se podívat, co je momentálně v módě v oblasti bytového designu, konkrétně dětských pokojů. Jaké prvky nesmí chybět v moderním pokojíčku?

Trendy barva je základ

Přejete si mít pro své dítě dokonale vyladěný pokojíček? Pak vsaďte na mint barvu. Tato oblíbená barva se hodí do holčičího i chlapeckého pokoje, působí pozitivně a prostor dokonale zabydlí. Není však potřeba malovat mint barvou všechny zdi – mnohem častěji je dnes volena tato barva jak základ použitý na dvou až třech stěnách, a na zbylých jsou například tapety nebo interiérové samolepky.

Psát na zdi? Ano!

Rodiče vám ruku div neutrhli, když jste se v dětském věku pokusili po svém zkrášlit zdi? Pak vězte, že dnes se to smí. Ale pouze někde – existují nalepovací fólie, na které se dá psát křídou nebo fixy. A rozměry? Klidně přes celou zeď!

Úkryt i pelíšek

Indiánské týpí dnes nesmí chybět snad v žádném dětském pokoji. Je prezentováno jako příjemný úkryt, kde si malé děti rády hrají, větší pak tento koutek hojně využívají jako čtenářské doupě. Budou tam vaše děti mastit hry na mobilu, nebo hrát společenské hry? Zákoutí si oblíbí každý.

Dětské pokojíčky - co zrovna frčí?

Domečky a světla

Postele ve tvaru domečků, to je současný top trend – postel, na kterou je připevněna konstrukce připomínající tvar domu, zajistí malé zákoutí a pocit soukromí svým malým obyvatelům. A pro ty, co se v noci ještě trochu bojí, nebo jen tak pro radost, se na konstrukci dají připevnit světelné řetězy – nejčastěji světélka s kouličkami okolo, ale k sehnání jsou například i světélka ve tvaru jednorožce.


A když už jsme v dětském světě – nezapomeňte, že téměř v žádném pokoji dnes nechybí mluvící tužka, která dokáže číst speciální knihu, nebo v ní dokonce umožnit plnění úkolů. Jak vypadal váš pokojíček, když jste byli malí? Jakou jste měli barvu na zdech?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..