Hry pro dívky


Hry pro dívky
Hry pro dívky

Každá dívka si ráda něco zahraje, ať už sama nebo s kamarádkami. Našli jsme pro ně pár herních tipů.

Kdo by nechtěl vědět, jak moc ho jeho idol miluje. Na to je jednoduchá pomůcka, stačí, když si holky na internetu vyhledají tzv. láskoměr, kam stačí jen zadat jméno a příjmení té dívky a jejího mužského protějšku, a láskoměr na základě jejich jmen vyhodnotí, kolik % činí jejich láska.

Mezi oblíbené dívčí hry patří bezesporu ty s koňmi, online jich můžou hrát mnoho – např. Charger Escape, Školka pro poníky, Fantasy horse making, Pony racing, Howrse, The Jump game atd.

Vedle koní jsou to hry s ostatními zvířátky – třeba My Dolphin Show, Hamster Kingdom, Goodgame Big farm, Oblékni štěňátko, Dog hotel, Farm Frenzy a další.

Dívky mají pro hry bohatý repertoár, máme tu hry o vaření, kráse, pečování, oblíkačky, seriálové hry, Barbie hry a mnoho dalších zajímavých her.

Další super hra je také GoodGame Empire.

Barbie hry si můžou děvčata zahrát nejen reálně, s panenkami, různým vybavením – jako šaty, auto, kosmetika, domeček pro panenky, ale také online na internetu. Tam najdou např. Barbie a Halloween, Barbie a svatba, Barbie princeznou a další. Online hry jako Big Farm. dají hrát v podstatě všechny dívčí hry, na spoustu z nich jsou dívky vybaveny i různými figurkami a doplňky stejně jako je to s Barbie, třeba Monster High, které se těší veliké oblibě, si můžou zahrát reálně, protože figurek je v prodeji víc než dost, ale také na internetu.


Mezi další oblíbené hry pro dívky patří Easy Bake, Hairdresser, Párty v bazénu, Zábava v Zoo, Princess and Friends Makeup, Chincilla Pet, Brunette Girl, Winx, My ree Zoo, My Little Farmies či My Sunny Resort.
Jazykové varianty pro Goodgame Empire:
Goodgame Empire English
Goodgame Empire български
Goodgame Empire Deutsch
Goodgame Empire dansk
Goodgame Empire Español
Goodgame Empire Suomi
Goodgame Empire français
Goodgame Empire Ελληνική
Goodgame Empire magyar
Goodgame Empire italiano
Goodgame Empire Lietuvių
Goodgame Empire Nederlands
Goodgame Empire norsk
Goodgame Good Empire polski
Goodgame Empire Português
Goodgame Empire română
Goodgame Empire России
Goodgame Empire svenska
Goodgame Empire slovenské
Goodgame Empire Türk
Goodgame Empire česky

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..