10 pravidel jak sbalit kluka


10 pravidel jak sbalit kluka
By: Leland Francisco
10 pravidel jak sbalit kluka

Chtěla by jsi sbalit kluka svých snů, ale nevíš, jak na něj? Pak neváhej a přečti si našich deset rad, jak sbalit kluka, věříme, že se Ti určitě budou líbit!


10 pravidel

  1. První pravidlo zní, buď usměvavá a milá! Žádné zachmuřené obličeje, a důležité je se nedoprošovat. Milá a usměvavá dívka má více šancí, než zamračená holka!
  2. Pokud nevíš, jak navázat kontakt, nejlepším způsobem je zahledět se mu do očí, klidně i na delší dobu. Kluci to většinou ocení.
  3. Určitě se hezky obleč, nemusíš mít zrovna nejdražší módní trendy, ale něco slušivého Tvůj vysněný kluk určitě ocení více, než třeba tepláky.
  4. Méně je někdy více, to platí i v případě make-upu! Rozhodně to s make-upem nepřeháněj, nevypadá to hezky. Střídmé nalíčení je ideální v kombinaci s hezkým oblečením
  5. Zachovej si svoji ženskost a nesnaž se být jako kluk. Kluk i holka jsou odlišné pohlaví, a když se budeš chovat více jako kluk, bude se i on k Tobě chovat stejně.
  6. Důležitou věcí je také komunikace! Když pozná, že s Tebou není nuda, budou Tvé šance zase o něco větší, než kdyby jsi jen mlčky seděla, a čekala,  kam stočí téma rozhovoru.
  7. Neboj se ho někam pozvat, do kina, nebo třeba jen tak na kafe. Už tak poznáš, jestli o Tebe alespoň částečně stojí.
  8. Rozhodně si na nic nehraj! Buď prostě svá, nejhorší věcí, kterou můžeš udělat je přetvářka! Kluci ji dřív nebo později prokouknou, a to by jsi nechtěla.
  9. Když už někam půjdete, vyhraď si dostatek času. Rozhodně nechoď na „rande na půl hodinu“, nedělá to dobrý dojem, a navíc by si mohl Tvůj vysněný protějšek myslet, že něco udělal špatně.
  10. Rozhodně také nebuď zbytečně příliš skromná, když Ti pochválí oblečení, poděkuj, rozhodně neříkej, „ale ne“

Tak snad se Ti tyto rady budou hodit, nezbývá, než Ti popřít hodně štěstí!

A pokud to chceš zkusit on-line, doporučujeme seznamku randino.cz.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..