Jak mít zdravé ledviny?

Jak mít zdravé ledviny?

Jak mít zdravé ledviny?

Vylučování odpadních a toxických látek z těla je velmi důležité, a pokud ledviny nepracují, jak mají, škodí to našemu zdraví. Zkuste své ledviny a močové cesty udržovat v čistotě.

Jak poznat špatně fungující ledviny?

  • Málo vyloučené moči během dne
  • Tmavá a zakalená moč
  • Pálení při močení
  • Bolest hlavy
  • Slzavé oči
  • Vyrážka či ekzém

Jak ulevit ledvinám?

Nejlepší ze všeho jsou čaje (odvary). Zkuste odvar z hluchavky nebo ze svízele syřišťového. Dejte 1 vrchovatou lžičku sušené hluchavky (svízele) do uvařené vody a nechte louhovat. Pak sceďte a pijte každý den po celý týden.


Rýžová dieta

Další vyzkoušenou očistnou kúrou pro ledviny je tzv. rýžová dieta. Do hrnku či sklenice nasypte 2 vrchovaté lžíce propláchnuté rýže, nalijte na ní studenou vodu, až bude ponořená. Odstavte jí na 1 den. Druhý den slijte vodu, propláchněte a vnořte do vody. Mezitím si připravte do jiného hrnku další rýži ve stejném množství a celý postup opakujte po dobu 5 dnů, kdy budete mít už 5 sklenic rýže. Po pěti dnech uvaříte rýži z prvního hrnku. Sníst jí musíte přesně mezi 17 až 19 hodinou. Až rýži sníte, nesmíte 4 hodiny pít. Tento proces opakujte každý den ve stejnou dobu, pokud vše dodržíte, Vašim ledvinám se uleví, bude Vám lépe a Vaše játra budou zase na nějaký čas čistá.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.