Jak pečovat o vlasy


Jak pečovat o vlasy
Jak pečovat o vlasy

Vlasy jsou naší ozdobou a chloubou. Jak o ně ale pečovat, aby byly co možná nejkrásnější? V tomto článku si představíme pár dobrých typů.

Péče

Používejte výrobky určené pro Váš typ vlasů. Pokud máte vlasy jemné a náchylné k maštění, nepoužívejte například přípravky na suché a lámavé vlasy. To platí i naopak. Rozlišujte také přípravky podle ročního období. V létě vlasy totiž potřěbují jinou ochranu, než-li naopak v zimě.

Úprava

Pokud si vlasy pravidelně žehlíte nebo kulmujete, používejte speciální přípravky, které vlas ochrání před tepelnou zátěží. Vlasy tak budete mít zdravé a úpravy se na nich tolik nepodepíší.


Jak pečovat o vlasyVýživa

I Vaše vlasy potřebují doplnit ,,vitamíny”. Dopřejte jim občasný výživný zábal a do konečků vtírejte olejíček. Vlasy budou vyživené, nebudou se lámat a třepit.

Odborná péče

Pokud si vlasy barvíte, nechte to raději na odbornících. Na barvení si dojděte ke kadeřníkovi, který Vám unavené vlasy také zastřihne.

Pravidelnost

O vlasy je potřeba pečovat. Pravidelně si je rozčesávejte kvalitním kartáčem, myjte a vysoušejte fénem na střední teplotní stupeň.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..