Jak přeinstalovat Android v mobilu


Jak přeinstalovat Android v mobilu

Chcete-li mít Android čistý jako při koupi nového telefonu, stačí se Jak přeinstalovat Android v mobiludostat do tzv. „recovery mod“. Abyste mohli otevřít recovery, musíte svůj telefon nejdříve vypnout. Poté stačí zmáčknout trojhmat, obvykle to bývá tlačítko zvýšení hlasitosti, domovské tlačítko a nakonec tlačítko pro zapnutí/vypnutí telefonu.

Je možné, že se místo do „recovery mod“ dostanete do „download mod“ (ten mimojiné umožňuje přehrání Software zařízení) v takovém případě vyjměte baterii (pokud nemáte vyměnitelnou baterii, stačí zmáčknout tlačítko pro snížení hlasitosti, v tom případě se telefon restartuje a po jeho zapnutí jej můžete vypnout) a zmáčkněte druhé tlačítko hlasitosti (případně jiné kombinace).


Jakmile se dostanete do recovery mod (viz. obrázek) posunete se tlačítky hlasitosti na volbu „Wipe data/factory reset“ poté krátce zmáčknete tlačítko pro zapnutí/vypnutí telefonu a vyberete volbu „Yes“ (kterou taktéž potvrdíte tlačítkem pro vypnutí a zapnutí). Vyzkoušet můžete i android hry na mobil.

Pak už jen stačí zvolit „Reboot system now“.

Nyní máte telefon tak jak by js te jej dostali při jeho koupi a prvním spuštění.

Hrajte online hry jako Goodgame empire. Hrajte radši goodgame empire přihlášení

nejlepsihry.php   a hry
7 Comments on Jak přeinstalovat Android v mobilu

  1. Tohle není přeinstalace vy kreténi, tohle je obnova do továrního natavení. Aspoň to napište správně.

    • A nevite nahodou jak na tu preinstalaci protoze to co tady radi mi na mobil nefunguje udelam to co tafy pusou ale mobil je stejne zavirovany a vubec me neposloucha

    • přeinstalace? 😀 kterej ocas to psal? :/ přeinstalace systému android znamená ROOTnou a nahrát vlastní jiný stažený os Androuid :/ nějaký tovární obnovení neopraví chybu proces com.android.phone 😀

    • jo taky si myslim .koupil jsem z druhe ruky tel. vodafone s androidem ,dal jsem obnoveni systemu ale pekne kulovy chce to po me abych se prihlasil mailem nebo cislem ktere k tomu telefonu bylo prirazeno jako prvni. jenze to ja nevim ani nevim kde to zjistit tak ze ho potrebuju cely prehrat a to se tedy prosim,dela jak???

  2. ehm je to tovární nastavení a je to rada k ničemu když mi mobil ukazuje čínské znaky po zapnutí trojhametem 😀 😀

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..