Jak udržovat kudrny?


Jak udržovat kudrny?
Jak udržovat kudrny?

Jste majitelkou kudrnatých vlasů, ale nejste si jistá, jak je správně udržovat? Chcete své kudrny zvýraznit a pozvednout, aby si udržovaly pěkný vzhled po celý den? Jak je můžete udržovat?

Kondicionér

Jakmile si umyjete vlasy, vysušte je ručníkem a poté na ně naneste kondicionér, který se po aplikaci nemusí oplachovat. Vlasy jemně promačkejte a načechrejte. Poté usušte tak, jak jste zvyklé.

Vosk

Nemyslíme samozřejmě včelí vosk, který byste si napatlala na vlasy. Řeč je o klasickém vlasovém vosku, jenž stačí nanést na vlasy, aby vaše kudrny skvěle držely.


Arganový olej

O tom, že je arganový olej dokonalým pomocníkem v kosmetice není pochyb, na vlasy funguje zrovna tak. Stačí, když si na ruku nakapete několik kapek arganového oleje a jemně vetřete do vlasů. Důležité je rozetřít jej po celé délce od kořínků až ke konečkům. Podobné účinky má i kokosový olej.

Lak na vlasy

Možná vás to překvapí, ale pokud chcete načechrat kudrliny pomocí laku, pak jej nestříkejte přímo na vlasy, ale naopak si trochu stříkněte do dlaní a pak ho jemným pomačkáním vetřete do vlasů. Vydrží tak mnohem déle a budou mít i lepší pružnost. Nemusíte ani použít žádný extra silný lak, bohatě si vystačíte i s normálním.

Fén na vlasy

Hlavní je, abyste ho nepustily na plné pecky a nesušily vlasy příliš horkým vzduchem. Mějte dámy na paměti, že chcete jen udržet kudrny v dobré formě, nechcete vlasy zlikvidovat. Fénujte se v předklonu mírně teplým vzduchem, stačí co nejnižší stupeň a během sušení vlasy promačkávejte a prsty prohazujte. Výsledek bude dokonalý.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..