Jak vybrat oční stíny?


Jak vybrat oční stíny?
Jak vybrat oční stíny?

Pro každé oči se hodí něco jiného, to co sluší hnědým a černým, nemusí zákonitě slušet modrým či zeleným. Pojďme se podívat, co tak pro které oči vybrat.

Oči jako pomněnky

Pro modré oči se báječně hodí teplé odstíny, které je dokážou krásně rozzářit. Zkusit můžete oříškovou barvu, která je neutrální či meruňkovou. Chystáte-li se někam ven ve večerních hodinách, pak sáhněte po kouřovém líčení, hodí se tzv. kovové tóny – stříbrný či bronzový. Modrým očím neuškodí ani světlounce růžová či fialková. Jedinci, kteří mají modrošedé oči, by měli vybírat ty odstíny, jež budou mít metalický nádech, což je stříbrná či modrostříbrná. Modrozelené oči uvítají bronzový odstín.


Hnědoočka

Patří mezi nejrozšířenější barvu očí, ke které se hodí velké množství barev. Přes den se hodí neutrální barvy, jako je béžová či meruňková, ale skvěle poslouží i zelená. Zkusit můžete také fialkovou či růžovou, a dokonce se dá použít i žlutý odstín.

Oči jako smaragdy

Také se jim říká kočičí oči, díky zelené barvě. Nejlépe na nich vyniknou zářivé tóny, jako růžová či fialková. Světle zeleným očím dopřejte spíše odstíny ve švestkové barvě. Vhodné budou i hnědé, růžové a sytě modré tóny. Na večer zvolte metalicky zlatou či tmavě modrou (ta umí takovým očím dodat na dramatičnosti).

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..