Líčení očních linek

Líčení očních linek

Líčení očních linek

Oční linky jsou nestárnoucí klasikou. Vaše oči prohloubí a dodají jim dramatický kočičí pohled. V tomto článku se seznámí s pár základními kroky, jak na dokonalé oční linky. Líčení očních linek

  1. Výběr: V nabídce je nepřeberné množství různých očních linek, vybírat můžete z různých tužek, fixů, tekutých nebo gelových linek. Vyberte si takové, se kterým se Vám bude nejlépe pracovat a důraz klaďte také na výdrž.
  2. Příprava: Na začátek použijte podkladovou bázi pod oční stíny, aby Vám linky vydržely celý den. Vhodné je také použít alespoň světlý stín, linky se pak méně rozmazávají.
  3. Líčení: Pokud s linkami nemáte žádné zkušenosti, doporučujeme si ruku, kterou se budele líčit, opřít o podložku, nebude se Vám třást a linky budou rovné. Linku kreslete postupně, čárku po čárce, ne na jeden zátah. Linky vždy kleslete co nejblíže řasám. Nezapomeňte linku ve vnějším koutku oka protáhnout směrem ke konci obočí. Pokud se Vám linky napoprvé nepovedou, nezoufejte a zkoušejte to dále, dokonalé linky potřebují trochu cviku. Celé líčení dokončete řasenkou.
 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.