Pratelné odličovací tampony pro šetrný přístup k životnímu prostředí

Pratelné odličovací tampony pro šetrný přístup k životnímu prostředí
pratelné odličovací tampony.

Každodenní odličování a čištění pleti vyprodukuje mnoho odpadu v podobě běžných vatových tamponků. Vyplatí se přemýšlet nad větší šetrností k životnímu prostředí i v této oblasti, protože každá pozitivní změna se počítá. A jak to udělat, aby bylo používání odličovacích tamponů šetrnější? Základem je výběr správných produktů, s čímž vám pomůže následující článek.

Vybírejte kvalitní a rozložitelné tampony

Pravidelné odličování je velmi důležité pro zdravou a krásnou pleť. V opačném případě totiž riskujete ucpané póry a nejrůznější záněty plynoucí z usazených nečistot. Odstranění make-upu i běžné čištění pleti se však většinou neobjede bez vhodného vybavení. Vždy si vybírejte odličovací tampony s příznivým složením ze 100% bavlny. V dnešní nabídce najdete plně biologicky rozložitelné výrobky, které mohou představovat úlevu pro životní prostředí. I tak je však vhodné zbytečně s nimi neplýtvat a snažit se o maximální využití každého kousku.

Pracujte s každým kouskem efektivně

Jakmile máte v ruce odličovací tampon, snažte se ho využít skutečně na maximum. To znamená využít jednu stranu například pro odlíčení očí a s pomocí druhé strany očistíte zbytek obličeje. Pro menší ošetření může být dobré rozdělit silnější tampon na dvě poloviny pro další použití. Na druhou stranu je dobré tuto snahu o šetrnost nepřehánět, protože špinavým odličovacím tamponkem pleti spíše uškodíte.

Vyzkoušejte pratelné odličovací tampony

Vhodnou alternativou mohou být pratelné odličovací tampony. Jsou vyrobeny z kvalitního mikrovlákna pro hebký dotyk a precizní odstranění make-upu. Dají se bez problémů používat s odličovacími a čisticími přípravky na pleť. Po použití je jednoduše dejte do pračky, vyperte na běžný cyklus s teplotou do 40 °C a tampony jsou rázem připraveny k opětovnému použití.
Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..