Jak zahřát studené nohy?


Jak zahřát studené nohy?

Nemůžete je zahřát a neustále máte pocit ledových nohou? Většinou to může být způsobeno špatným prokrvováním dolních končetin či dokonce jen stresem. Ohroženi jsou spíše lidé, kteří jsou vyšší postavy a ženského pohlaví (ještě více kuřačky a hubené). Muži trpí na studené nohy minimálně.

Čím je zahřát

Když dorazíte domů a máte nohy ledové, nejlepší je nalít do lavoru teplou vodu a ponořit do něj svá chodidla pro zahřátí. Průběžně teplou vodu dolívejte. Můžete ještě přisypat sůl do koupele, která nohy uvolní a osvěží. Zapomínat byste neměli ani na kvalitní obuv, do které nebude zatékat a nebude příliš těsná, protože pak nohy více zebou, a na ponožky z bavlny.

Více se pohybujte, cvičte a to nejen prsty u nohou a chodidla, ale celé své tělo, aby lépe proudila krev. Masírujte svá chodidla vonnými oleji a zkuste svižnější chůzi, ať se nohy prohřejí. Opravdový zmrzlík si může koupit také ohřívače na nohy.

Zjistěte správnou příčinu ledových nohou

Ti co na ně netrpí jen v zimě, a mají navíc ledové i ruce, by měli zcela určitě navštívit lékaře, který zjistí důvod, proč se končetiny neprokrvují. Co je důvodem?


  • někdy může být důvodem problém se štítnou žlázou a její sníženou funkcí
  • ateroskleróza cév
  • stálý stres
  • anémie
  • roztroušená skleróza

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákupKomentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..