Jak zlepšit svoji angličtinu během několika málo týdnů?

Jak zlepšit svoji angličtinu během několika málo týdnů?

Potřebujete, ať už abyste si více užili dovolenou v zahraničí, nebo protože to po vás chce šéf v práci, si v co nejkratším čase zlepšit svoji angličtinu? Pokud se obrníte pevnou vůlí, zvolíte ty správné kurzy angličtiny a budete se jí věnovat opravdu intenzivně, můžete toho dosáhnout.

Naučit se perfektně anglicky je běh na dlouhou trať, i ve velmi krátkém čase ale lze udělat významný pokrok. Úplný začátečník se během několika málo týdnů může dostat na takovou úroveň, díky které si sám poradí v zahraničí, vyřídí ubytování, objedná v restauraci a popovídá si s místními. Klíčem k tomu je intenzivní kurz angličtiny.

Jak intenzivní kurz angličtiny funguje?

Kurz je rozdělený do dvou fází. V té první vás bude angličtina nepřetržitě provázet po 4 dny, během kterých si pro vás lektoři připraví 16 lekcí. Dozvíte se maximum informací, slovíček a gramatiky z té úrovně anglického jazyka, kterou potřebujete zlepšit.

Metoda zrychleného učení

Aby se vám za takto krátký čas v paměti uchovalo co největší množství informací, slouží k tomu unikátní metody. V kurzu se pracuje s velkým množstvím kreativních doplňkových materiálů a pomůcek. Metoda Zrychleného učení, kterou na kurzu podstoupíte, klade důraz na propojení klasického učení s auditivními, vizuálními i kinestetickými postupy. Ty udrží vaši pozornost a pomohou k lepšímu zapamatování slovní zásoby a všeho probíraného učiva.

Sugestopedická angličtina, která klade důraz právě na propojení více vjemů při učení, však není jedinou náplní kurzu. Protože ten se koná v prostředí wellness hotelu, můžete si od lekcí odpočinout při některé z relaxačních procedur.

Druhá fáze učení probíhá telefonicky a trvá 15 dní. Věnuje se především konverzování a upevňování znalosti nabytých v kurzu.

Intenzivně pracujete, ne se jenom účastníte

Tento týdenní kurz angličtiny vám přinese opravdové zlepšení. Příjemná atmosféra a unikátní metody učení vám nedovolí kurz jen tak odsedět. Angličtina intenzivně v tomto podání znamená, že se opravdu učíte, nikoliv se pouze účastníte nějakého kurzu.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..