Kam za nezapomenutelnou dovolenou?


Kam za nezapomenutelnou dovolenou?
Panoramic view of Golden Sands beach (Zlatni Piasci) in Bulgaria.

Někdy bývá těžké vybrat si z velmi bohaté nabídky nejrůznějších destinací u moře „tu pravou“ pro naši vysněnou letní dovolenou. Někteří vybírají dovolenou dle nejnižší ceny, volí tedy pobyt Chorvatsku či Černé Hoře, případně dovolenou v Bulharsku. Jiní volí raději leteckou dovolenou ve vzdálenějších destinacích, kterými jsou např. Řecko, Španělsko, Portugalsko a jejich ostrovy. Ti odvážnější vyrážejí do Turecka, Egypta, Tunisu či jiných muslimských destinací.

TIP: Kam v dubnu k moři?

Kam za nezapomenutelnou dovolenou?

Ale kam vyrazíme na dovolenou my, ptáte se? Vždy záleží na Vašich preferencích a co považujete za Váš ideál. Máte-li raději písčipláže, je dobré volit např. mezi ubytováním v Řecku či Španělsku, příp. Itálii. Pěkné písčité pláže jsou ovšem také v Bulharsku na pobřeží Černého moře. Velmi pěkná písčitá pláž je také v černohorské Ulcinji. Pláž je 13 km dlouhá a pokrytá tmavým pískem s léčivými účinky. Naopak máte-li raději oblázky, je pro Vás jasnou volbou zejména pobřeží Jaderského moře, zejména Chorvatsko, Černá Hora, Slovinsko a také část pláží v Itálii.

TIP: Dům na prodej Chorvatsko

Chcete-li během dovolené poznávat také památky, Řecko či Itálie jsou tou správnou volbou. Krásná historická města jsou také v Černé Hoře či Chorvatsku.

Kam za nezapomenutelnou dovolenou?


Ať už zvolíte dovolenou v kterékoli z uvedených evropských destinací, jistě neprohloupíte a prožijete nezapomenutelnou dovolenou plnou slunce a pohody!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákupKomentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..