Kam za zážitky na sklonku léta?

Kam za zážitky na sklonku léta?
Kam za zážitky na sklonku léta?

Chystáte se na sklonku léta na dovolenou do Moravskoslezského kraje a rádi byste si tento relax zpestřili adrenalinovými zážitky? Společně s Firmou na zážitky jistě vyberete takové, které Vám i Vaším nejbližším přinesou potěšení. Zážitky jako dárek se totiž mohou stát skvělou náplní vaše společně stráveného času.

Kam za adrenalinem v Ostravě a okolí?

Během adrenalinových zážitků si užijete adrenalin naplno. Díky adrenalinovým zážitkům Ostrava můžete poznat hranice svých možností a třeba posunout laťku vlastní odvahy zase o kousek dál. V sekci adrenalinové zážitky objevíte to, po čem jste již dlouho toužili. Vychutnat si můžete adrenalinové chvíle na vodě či ve vzduchu. V Moravskoslezském kraji by si adrenalinové zážitky rozhodně neměli nechat ujít milovníci vojenství, neboť pouze zde si můžete plnými doušky vychutnat zážitkovou střelbu ve Frýdku – Místku. Tento zážitek můžete absolvovat celoročně, a tak pokud si na něj nenajdete čas nyní, můžete si je nechat na chladné a deštivé podzimní dny, kdy nebude možné trávit dlouhé chvíle venku. Vyzkoušíte si střílet z legendární zbraně speciálních vojenských a policejních jednotek H&K MP5 i brokovnice Pumpa. Těšit se můžete také na CZ75 – devítimilimetrovou legendu z české zbrojovky a ani to není vše.

Jak strávit volný čas v Jihomoravském kraji?

Spoustu zábavy si užijete také v moravské metropoli Brně. Sem www.firmanazazitky.cz/jihomoravsky-kraj/ můžete po náročném pracovním týdnu přijet za wellness odpočinkem. Na jih od města Brna nenajdete pouze malebné vesničky s vinohrady, ale také luxusní wellness služby. Například v Hustopečích ve čtyřhvězdičkovém hotelu Wine Wellness Hotel Amande Vás budou rozmazlovat wellness procedurami. Zamilujete si také komplex hotelu, který se nese ve stylu moderní architektury a architektury italské renesance. Na Brněnské přehradě se můžete vydat za adrenalinem v podobě flyboardu.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..