Které kabelky používáme nejčastěji?

Které kabelky používáme nejčastěji?

Které kabelky používáme nejčastěji?

Kabelka je nedílnou součástí každé ženy. Výběr té správné je důležitý, protože každá kabelka není vhodná všude. Určitě si třeba do společnosti nevezmete obří kabelu, kam se vám pohodlně sice schová celý nákup i s notebookem, smartphonem a mnoha dalšími vymoženostmi, ale k večerním šatům, by to asi nevypadalo moc elegantně.

Kabelek není nikdy dost, ale my se dnes podíváme na 3 základní, které většina žen používá nejčastěji, a řekneme si, kam je můžeme nosit. Řeč je o psaníčku, klasické kabelce do ruky a již zmiňované velké kabelce.

Klasické psaníčko

Psaníčko vhodné na večírek či do divadla. Je fakt, že do něj těžko schováte něco většího, ale na rtěnku, mobil a doklady stačí. Co nedožene v podobě velikosti, nahrazuje elegancí. Výhodou je, že i když si k němu vezmete třeba jen kostýmek nebo kalhoty s halenkou a boty na podpatku, nepotřebujete k psaníčku ani náročnou večerní róbu a přesto z vás budou hvězdy večírku.










Kabelka do ruky

Chystáte se na procházku nebo je před vámi hodně důležitá schůzka, na které musíte zazářit? Pak si vezměte kabelku do ruky, ta nikdy nezklame. K nejoblíbenějším patří nejčastěji lesklejší materiály, které jsou v podzimních barvách, i když nic nezkazíte ani černou barvou. Tento druh kabelek je dokonalý ke sportovně elegantnímu stylu.

Velké kabelky

Říká se, že do správné kabelky se má vejít bochník chleba a malý pes, i když většina z nás je schopná do takové kabelky nacpat úplně všechno. Osobní doklady i potřebné drobnosti, telefony, elektroniku, nákup atd. Mnohdy se stává, že po naplnění všemi nezbytnými věcmi, kterých bývá opravdu hodně, váží kabelka téměř 20 kilogramů a my stále přemýšlíme, co by se dalo nechat doma, aby se nám trochu ulehčilo.

Velká kabelka se dá nosit normálně přes rameno nebo křížem kolem krku, což je skutečně fuška něco takového unést. K nevýhodám takové kabelky patří její omezené použití. Vezměte se jí klidně do práce, na nákup, zejména pak pokud máte sportovní oblečení nebo obyčejné běžné, když jdete třeba jen nakupovat, ale rozhodně se nehodí do společnosti, na večírky nebo třeba na rande.

 



Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.