Masturbátory a umělé vagíny už dávno nejsou tabu. Proč je používat?

Masturbátory a umělé vagíny už dávno nejsou tabu. Proč je používat?

Sexuální pomůcky se staly nedílnou součástí standardní výbavy našich domácností. Nevěříte? V Česku má doma alespoň jednu „hračku pro dospělé“ každý druhý – a téměř třetina lidí je očekává pod stromečkem. Mezi nejoblíbenější a současně nejprodávanější kousky pak (tedy kromě vibrátorů a dild) patří masturbátory a umělé vagíny. Jsou určeny především pro muže, kterým nabízí jedinečnou možnost, jak zažít intenzivní sexuální zážitek, i když jsou třeba zrovna sami doma bez protějšku.

Rozmanitá nabídka uspokojí každého

Stejně jako v případě vibrátorů a dild se i masturbátory a umělé vagíny vyrábí v neuvěřitelně rozmanitém spektru variant. Liší se použitými materiály, tvary a texturami. Zatímco některé modely přichází s velmi realistickým designem (některá honítka jsou reálnými odlitky vagín známých pornohereček), jiné působí futuristicky a snaží se nalákat na moderní technologie. Třeba na vibrační režimy a možnost ovládání přes mobilní aplikaci.

Proč si vůbec masturbátor (nebo umělou vagínu) pořídit?

Důvodem číslo jedna je samozřejmě potěšení a ukojení sexuálního chtíče na úplně jiné úrovni, než jakou nabízí klasická masturbace. Běžné či vibrační vagíny, stejně jako masturbátory všeho druhu, představují bezpečný a obvykle velmi příjemný způsob, jak objevit netušené dimenze vlastního potěšení.

Masturbátory a umělé vagíny pomáhají s uvolněním nahromaděného stresu a mohou být prospěšné i v rámci zpestření partnerského sexu. Užitečné jsou také pro muže, kteří chtějí pracovat na zlepšení svých sexuálních dovedností nebo prodloužit svou výdrž.

Masturbátory a umělé vagíny už dávno nejsou tabu. Proč je používat?

Pravidelná masturbace je přínosná pro duševní zdraví. Kromě zmíněného zmírnění stresu navíc posiluje sexuální touhu (a při sexu se vylučují endorfiny, po milování pak dopamin a serotonin) – a vede k prohloubení mindfulness neboli všímavosti.

Jak vybrat nejlepší masturbátor?

Najít ideálního společníka pro intimní chvilky není vůbec složité. Měli byste však vzít v potaz několik základních věcí.

V prvé řadě hraje roli velikost. Pokud z určitých důvodů (např. často cestujete nebo chcete pomůcku ukrýt před ostatními členy domácnosti) preferujete menší rozměry, zaměřte se na sortiment kompaktních pomůcek. Vaše volba pravděpodobně padne na některé z vibračních vajíček, případně na tzv. „pocket pussy“.

Druhým a naprosto zásadním kritériem je kvalita. Stejně jako v případě jakéhokoliv jiného výrobku jistě chcete, aby vám masturbátor sloužil co nejdéle – a byl zdravotně nezávadný. Zaměřte se proto na vlastnosti použitých materiálů a projděte si recenze zákazníků, kteří si daný model koupili před vámi.

Trefou do černého bývají umělé vagíny a masturbátory z nabídky specializovaného e-shopů, který prodává pomůcky jen od renomovaných výrobců. Například erosstar.cz.
Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..