Nechte si zpracovat odhad ceny nemovitosti zdarma


Nastavení správné ceny je při prodeji nemovitosti zcela klíčové. Pokud byste si řekli hodně, na inzerát by se vám dlouho nikdo neozval. V opačném případě byste zájemce našli rychle, ošidili byste se a nezískali tolik, kolik můžete.

Jak ovšem stanovit správnou částku? Museli byste vzít v úvahu stav nemovitosti, lokalitu, v níž se nachází, aktuální ceny na trhu a spoustu dalších kritérií. Laikovi by trvalo dlouho toto všechno prozkoumat, a proto je ve většině případů lepší se obrátit na odborníky.

Zaplaťte si odhad ceny nemovitosti, ušetříte

Bude to znít trochu paradoxně, nicméně jestliže si zaplatíte odhad ceny nemovitosti, pravděpodobně ve finále ušetříte. Sice pravděpodobně utratíte nějaké peníze za odhadce, nicméně nakonec prodáte za nejvyšší možnou cenu, zároveň nebudete na kupce dlouho čekat.

Navíc, odhad nemovitosti můžete získat i zdarma. Bezplatně tuto službu nabízí realitní kancelář Maxima Reality.

Prodej s realitkou vám uspoří starosti i peníze

Stejné pravidlo platí i pro prodej přes realitku. Sice jí zaplatíte provizi, nicméně ušetříte si spoustu času a starostí. Pak prodáte za nejvyšší možnou cenu, takže se vám vynaložené peníze vlastně vrátí.

K odhadu ceny nemovitosti není potřeba osobní návštěva

Ale zpět k odhadu ceny nemovitosti. Víte, že se dá zpracovat, aniž by ji odhadce vůbec na vlastní oči viděl? Stačí, když mu sdělíte všechny potřebné informace. Napíšete, kde přesně se nachází, jak má dispozice, v jakém je vlastnictví, zda se jedná o panelovou či cihlovou stavbu, kolik je jí let, v jakém patře se nachází a zda má něco navíc jako například garáž, sklep či terasu. Odhadce ceny má k dispozici databázi realitních kanceláří s desítkami tisíc nemovitostí. Když k tomu přidá ještě vlastní dlouholeté zkušenosti, může objektivně stanovit cenu tak, abyste prodali rychle a nikoliv za zbytečně nízkou částku.
Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..