NEXT SD 101 jsou nejprodávanější bezpečnostní dveře do bytu

Pokud přemýšlíte nad výměnou vchodových dveří do bytu, poohlédněte se po bezpečnostní variantě, která poskytne ochranu před nezvanými hosty. Domov by měl být oázou bezpečí. Standardně používané vstupní dveře do bytu nejsou pro zloděje žádnou překážkou, a proto se zaměřte spíše na modely zařazené do minimálně třetí bezpečnostní třídy.

Přední postavení na trhu mají jednoznačně bezpečnostní dveře do paneláku od společnosti NEXT. Prodávané jsou především dveře NEXT SD 101 s certifikátem, který potvrzuje kvalitu a vysokou odolnost. Stejně tak vás potěší, že NEXT je český výrobce, jenž si zakládá na spolehlivém a férovém jednání.

NEXT SD 101 vás nadchnou po všech stránkách

Bezpečnostní dveře do bytu spadají jsou vyráběny ve 3. bezpečnostní třídě, mají ocelovou konstrukci, jsou opatřeny oboustranným pancéřováním, a tím pádem poskytují perfektní ochranu domácnosti. U těchto dveří byste našli hned 17 různých jisticích bodů (především zdvojené ocelové čepy).

Významným prvkem, který tyto bezpečnostní dveře mají, je vícebodový zámek chráněný zesíleným ocelovým plechem. Samozřejmostí je certifikovaná, ze zákona povinná protipožární odolnost až třicet minut. V neposlední řadě nesmíme zapomenout na zvukovou izolaci. Přece jen, v panelákových domech je často slyšet hluk z chodby, což je třeba v nočních hodinách nepříjemné.

Design na přání při zachování všech bezpečnostních parametrů

Vzhledem k tomu, že vchodové dveře ovlivňují vzhled interiéru, především předsíně a chodby, je potřeba myslet i na design jako takový. NEXT má v nabídce bezpečnostní dveře v mnoha provedeních. Vybrat si tak můžete klidně dýhu, laminát i dřevo či lakovaný povrch. Záleží na vašich představách a preferencích. Každé dveře se vyrábí vždy na míru podle toho, co potřebuje zákazník, a proto je NEXT lídrem.
Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..