Poradíme vám, jak vydělat na sportovních sázkách


Poradíme vám, jak vydělat na sportovních sázkách
Poradíme vám, jak vydělat na sportovních sázkách

Možností zábavy online je celá řada, jednou z nich je i sportovní sázení. Existují lidé, kteří se tímto koníčkem dokonce dokáží i uživit, většina lidí ale sází jen pro zábavu, aby si ještě více užili sledování svých oblíbených sportovních týmů v akci. Chcete brát sázení trochu seriózněji a třeba si i něco vydělat? Poradíme vám!

Zajímejte se jen o jeden sport, dodržujte disciplínu

Kurzové sázení rozhodně není jednoduchým koníčkem, tedy aspoň v situaci, kdy jej chcete brát skutečně vážně. Po výběru té správné sázkové kanceláře, kde dostanete zajímavé bonusy do začátku, si musíte ujasnit, na jaký sport vlastně chcete sázet. Vždy je dobré, když je to ten, kterému nejvíce rozumíte a třeba jej už několik let aktivně sledujete. Mohou to být například sázky na bojové sporty MMA, je to na vás.

Jasno byste měli mít také v tom, jaké druhy sázek vám vyhovují – jestli je pro vás lepší prematch (sázení na zápasy před jejich startem) nebo LIVE sázení, ve kterém můžete reagovat na aktuální dění na hřišti. Při dnešní bohaté kurzové nabídce samozřejmě není nutné sázet jen na výhru domácích nebo hostů, na výběr jsou u každého zápasu stovky možností, které lze přidat na váš tiket.

Extrémně důležité je také vyčlenit si na sázení nějaké peníze, které si můžete dovolit případně prohrát a nebude vás to stát střechu nad hlavou. Obecně se považuje za bezpečné mít dostatečnou rezervu pro případ, že se vám zrovna nebude dařit – pokud chcete sázet například 100 Kč jeden tiket, měli byste si na začátku vložit na sázkařský účet minimálně 5 000 Kč.

 Ideální je mít vsazený jen na jeden zápas, s vyšším počtem utkání logicky roste šance, že vám nakonec tiket nevyjde. Dodržujte disciplínu a vždy sázejte za stejné peníze! Pro podrobnější informace navštivte skvělou školu sázení, kde se dočtete další zajímavé věci.

Buďte trpěliví, studujte a veďte si statistiky

Není dobré ke kurzovému sázení přistupovat s vidinou, že za týden zbohatnete. Stejně jako u jiných koníčků je důležitá trpělivost, může trvat dlouhou dobu, než začnete díky sázkám stabilně vydělávat alespoň pár stovek na přilepšenou.

Důkladné studium je rovněž cestou k úspěchu – neusněte na vavřínech, neustále se snažte se zlepšovat a hledat si nové informace. Nebojte se čas od času zaexperimentovat a zkusit třeba jiný druh sázek, možná zjistíte, že vám vyhovuje více.

Profesionální sázkaři si také vedou statistiky svých uskutečněných sázek, které po nějakém čase vyhodnocují. Není nic jednoduššího, než si udělat tabulku například v Excelu a zkusit to taky!

Kurzové sázení je pro fanoušky sportu zajímavou možností, jak si vydělat nějakou tu korunu. Jak jsme vám ale v tomto článku ukázali, nejde o snadný koníček – naopak musíte počítat s tím, že je to běh na dlouhou trať. I zde sice někdy rozhoduje faktor štěstí, rozhodně však v mnohem menší míře než například v online casinech – v nich sice taky dostanete bonus ve formě volných otoček bez vkladu, určitě ale nemůžete počítat s tím, že by se hra v casinu mohla stát vaším vedlejším příjmem. U sázení to klidně možné je.

18+ Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..