Posilovací lavice na břicho


Posilovací lavice na břicho
Posilovací lavice na břicho

Ne každý člověk má čas na to, aby chodil den co den do posilovny a tam si dával hodinu do těla. A proto výrobci různých posilovacích strojů pro profesionály začali prodávat i jejich jednodušší a levnější verze, které jsou určené pro všechny, kdo chtějí cvičit doma u televize.

Jedním takovým strojem je posilovací lavice na břicho. Je řešena tak, abyste si ji mohli jednoduše během několika vteřin postavit a stejně tak rychle i zase po cvičení sbalit a uklidit do skříně.


Posilovací lavice na břicho je perfektní zátěžový prvek pro krásné a vypracované bříško, je cenově dostupná a vejde se do každé domácnosti. Dokonce i se svou finanční dostupností.

Na posilovací lavici na břicho můžete provádět cca 8 různých cviků. Všechny jsou zaměřené právě na břicho. Je jedno, jestli jste žena nebo muž, jestli je vám 15 nebo 50, každý můžete posilovat jednoduše z domova a bez obtížného namáhání zad.

Posilovací lavice na břicho je konstruována tak, abyste na ní mohli provádět cviky na zpevnění břišního svalstva, ale nezatěžovali přitom záda. Právě naopak.

 

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..