Přípravné kurzy na přijímací zkoušky jsou téměř stoprocentní zárukou úspěchu

Přípravné kurzy na přijímací zkoušky jsou téměř stoprocentní zárukou úspěchu

Na jakou školu se vaše dítě dostane, může ovlivnit celý jeho život. Nedopusťte proto, aby u zkoušek selhalo a jeho profesionální dráha se zpomalila hned při startu. Pomůžou zkušení lektoři.

Krok k budoucnosti je třeba udělat co nejdříve

Tlak společnosti na to, aby měl každý to „správné“ vzdělání, stále vzrůstá. Kdo dnes nemá alespoň bakalářský titul, na toho se mnozí zaměstnavatelé dívají skrze prsty. Proto rodiče usilují o to, aby jejich ratolesti přivykly pořádnému studiu co nejdřív. Jako ideální se tak jeví víceleté gymnázium, kam děti nastupují namísto běžné šesté třídy. Zajistí si zavčas místo na prestižní škole a posbírají o něco více specializovaných znalostí již v rané fázi života. Na složení takových zkoušek ovšem už na tomto stupni často nestačí, abyste se s dětmi učili sami, nehledě na to, že ne každému to práce dovolí. Co tedy dělat?

Kvalifikovaní lektoři s individuálním přístupem

Můžete začít hledat vysokoškoláka na doučování, nebo se obrátit na profíky a přihlásit dítě na přípravné kurzy. Druhá alternativa bude možná o malinko dražší, ale za tu jistotu rozhodně stojí. Tak například sympatická rodinná škola Top Learning s.r.o. se může pyšnit tím, že všichni loňští absolventi jejích kurzů byli úspěšní u přijímacích zkoušek, reparátů a maturit. O děti se zde starají kvalifikovaní lektoři, kteří vedou skupinky 4 – 6 žáků. Pro maturanty a opakující studenty jsou k dispozici individuální lekce, při nichž se zdokonalí v tom, v čem jsou slabí. Kurzy jsou zaměřeny především na matematiku, český jazyk a anglický jazyk.

Medicína patří mezi nejtěžší studijní obory

Dalším milníkem pro mladé lidi jsou přijímací zkoušky na vysokou školu. K těm nejtěžším patří zkoušky na medicínu, částečně zásluhou toho, že potřebné předměty se na středních školách neprobírají dostatečně do hloubky. Bez samostudia se uchazeči rozhodně neobejdou. Top Learning poskytuje také přípravné kurzy z chemie, biologie a fyziky právě pro ty, kteří se chtějí dostat na medicínu. Špičkoví lektoři z této školy jsou k dispozici i pro mimopražské studenty, a to v podobě lekcí po Skypu. Nic vám tedy nebrání nastartovat kariéru – nebo k tomu dopomoci vašemu dítěti.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.