Připravte se na Vánoce – zkontrolujte vánoční osvětlení a proberte recepty na vánoční cukroví

Připravte se na Vánoce – zkontrolujte vánoční osvětlení a proberte recepty na vánoční cukroví

Když se děti přestanou těšit k vodě, začnou se těšit na Vánoce a vánoční osvětlení. Víte, jak vybrat vhodné vánoční osvětlení?

Pokud máte doma staré vánoční osvětlení, rozhodně jej nahraďte novým s LED. I když budete muset koupit nové vánoční světelné dekorace, investice se vám velice rychle vrátí v ušetřené energii. Budete si moci dovolit nechat světýlka svítit déle, aniž by se to projevilo razantně na zvýšení spotřeby elektrické energie během svátků

Pouze s osvíceným stromečkem si nevystačíte. Venkovní vánoční osvětlení je hitem!

Pro venkovní prostory pořizujte vždy exteriérové vánoční LED osvětlení. Jen to lze bezpečně používat i pod širým nebem, za deště a sněžení. Vždy tedy pečlivě čtěte, zdali jde o osvětlení venkovní, nebo interiérové.

Pokud jde o trendy v oblasti vánočních dekorací, dostupnost vánočního osvětlení s nízkou spotřebou nás motivuje inspirovat se tím, co vidíme v amerických filmech. Kdo má možnost, nasvítí třeba celé fasády, dokonce střechu či pergolu. Velkým hitem je vánoční osvětlení na stromy v exteriéru. Takto jich lze osvítit hned několik. A nemusí jít pouze o jehličnany, které kopírují ozdobený vánoční stromek v interiéru. Hitem je zdobení opadaných listnatých stromů, které s osvětlením vypadají velice efektně. Další efektní dekorací je vánoční osvětlení rampouchy. Nejlépe vypadá v modré barvě.

Optimální je pořídit si venkovní vánoční osvětlení dříve, třeba již v říjnu či v listopadu, a osvětlení na stromy nachystat s předstihem, dokud je tato práce vzhledem k počasí příjemnější. Ale zapněte ho až před Vánocemi. Nepokazte si kouzlo těchto svátků svojí nedočkavostí. Samozřejmě jej po zapojení můžete vyzkoušet, zdali svítí vše, jak má.

A jaké jsou letošní trendy pro vánoční cukroví?

Recepty na vánoční cukroví, které máte po babičce, rozhodně nezatracujte. Na vánoční stůl určitě patří. Zkuste třeba i nějaké nové kousky, které jste doposud nepekli. Kdo chce jít s trendy, může letos vyzkoušet makronky, cake pops, pestře zdobené mini donuts nebo mini muffiny nazývané cupcakes. Ti, kteří jste během roku propadli zdravé výživě, nemusíte cukroví zatracovat. Na slavnostní chvíle a vánoční mlsání si připravte RAW cukroví.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..