REKOpůjčka vám dá šanci vylepšit váš domov


REKOpůjčka vám dá šanci vylepšit váš domov

Potřebujete rekonstruovat váš dům či byt, zateplit fasádu, vyměnit okna, postavit na zahradě bazén, modernizovat garáž, zařídit dětem nový pokojíček, odvlhčit zdivo, vymalovat, nainstalovat solární panely či zasklít balkon? S REKOpůjčkou na to nepotřebujete mít našetřenou ani korunu.

REKOpůjčka je takovou příjemnou alternativou k hypotéce. Na rekonstrukci je možné vzít si i hypotéku, nicméně jistě víte, že v posledních letech se hodně zpřísnily podmínky jejího získání. REKOpůjčku oproti tomu získáte mnohem snadněji.

Žádné ručení ani našetřené peníze

V rámci REKOpůjčky od Raiffeisen stavební spořitelny můžete získat až milion korun, a to naprosto bez zajištění. Nemusíte tedy ručit nemovitostí ani shánět ručitele. Kromě toho nikdo nebude ověřovat ani vaše našetřené peníze. Poskytovatel hypotéky vám může dát maximálně 90 % z ceny nemovitosti či rekonstrukce, obvykle dostanete maximálně 80 %. S REKOpůjčkou si naproti tomu půjčíte celou částku. Úrok se pohybuje od 4,19 % ročně, úvěr lze i pojistit od Uniqua pojišťovny.

Splátky lze upravit i během trvání úvěru

Výše splátky se odvíjí od vypůjčené částky a zvolené doby splácení. Sami si zvolíte i délku fixace úrokové sazby na tři či pět let. Během trvání úvěru máte možnost zvýšit či snížit splátky. A kdyby se náhodou stalo, že nebudete schopní splácet včas kvůli nějakým finančním potížím, stačí se ozvat. Personál Raiffeisen stavební spořitelny vám navrhne řešení. Hlavně nikdy nestrkejte hlavu do písku, každá situace se dá nějak řešit, pokud se ovšem budete tvářit, že se nic neděje, ve finále problém přeroste do mnohem větších rozměrů.

Chcete-li zjistit, kolik byste museli splácet, podívejte se na přibližnou kalkulačku na webu REKOpůjčky. Přesnou částku ovšem dostanete až po rozhovoru s poradcem.

Není třeba dokládat účtenky a faktury

Raiffeisen stavební spořitelnu zajímá, na co peníze použijete. Pro schválení úvěru budete muset dodat přibližný rozpočet položek, za něž se chystáte utrácet, a také fotografii toho, co budete rekonstruovat. Po rekonstrukci jen zašlete novou fotku. Nemusíte si tedy schovávat žádné konkrétní faktury či účtenky.

REKOpůjčka je velmi univerzální úvěr vhodný prakticky na cokoliv. Přímo na webu Raiffeisen stavební spořitelny najdete vypsané všechno, na co se vztahuje, a je toho doopravdy dost. REKOpůjčka se dá využít na kuchyně, koupelny, obytné místnosti, garáž, okolí domu, střechu, dveře a okna či fasádu. Má vám splnit sen o lepším bydlení.

Máte-li o úvěr zájem, stačí se ozvat třeba přes web Raiffeisen stavební spořitelny. Online odešlete dotaz a patřičný pracovník z vaší lokality se vám ozve. Vyřízení REKOpůjčky je velmi rychlé, peníze máte na svém účtu brzy. Nic vám tedy nebrání pustit se do rekonstrukce a vybudovat si lepší domov.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákupKomentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..