Sítě proti hmyzu zajistí, že jediní návštěvníci ve vaší domácnosti budou ti, které jste si pozvali

Sítě proti hmyzu zajistí, že jediní návštěvníci ve vaší domácnosti budou ti, které jste si pozvali
Sítě proti hmyzu zajistí, že jediní návštěvníci ve vaší domácnosti budou ti, které jste si pozvali

Je půlnoc, právě jste zhasli světla a ulehli ke spánku, pomalu se vás zmocňuje únava a těšíte se na zasloužený odpočinek, když tu náhle… Nepříjemné bzučení u ucha vám oznamuje, že spát se hned tak nebude, a ještě se ráno vzbudíte pořádně poštípaní. Řekněte komárům jednou provždy dost!

Stoprocentní ochrana proti hmyzu

Zkoušeli jste už spreje, nejrůznější zařízení do zásuvky i babské rady, ale nevítaných hostů se pořád nemůžete zbavit? Tyto prostředky zvláště v létě příliš nezabírají, a tak si do domu často najdou cestu nejen komáři a mouchy, ale také nebezpečnější včely, vosy či sršně. Odpuzování hmyzu uvedenými způsoby není pouze málo efektivní, ale také může ohrozit na zdraví vaše domácí mazlíčky. Ukazuje se proto, že jedinou spolehlivou metodou, která navíc slibuje naprostou bezpečnost, jsou sítě proti hmyzu. S nimi se nebudete muset bát kdykoliv pustit do místnosti čistý vzduch, ani spát celou noc při otevřených oknech.

Síť do okna v mnoha provedeních

Rozhodli jste se po pořízení sítě proti hmyzu a nevíte, kde začít? Někteří kutilové si umí takovou síť vyrobit svépomocí, většinou s ní však není snadné manipulovat a neplní účel tak dobře, jako dílo odborníka. Mezi špičku na trhu patří dlouhodobě sítě proti hmyzu VELUX, které lze současně bez problémů skombinovat s žaluziemi či roletami od stejného výrobce. Můžete je použít na jakékoli okno včetně těch střešních. Nebudete-li síť zrovna potřebovat, šikovně se skryje v horním krytu.

Zvládnete to i vy

Instalace sítě proti hmyzu není složitá, ačkoliv v mnoha případech je nutné odříznout boční profily, aby vám síť padla do okna. Ovládání je také velmi snadné. Typicky lze se sítí manipulovat zevnitř pomocí polohovací lišty. K dispozici jsou různé varianty sítí proti hmyzu, od průsvitné až po zatemňující, je tedy jen na vás, jaký další efekt od ní očekáváte.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..