Sníte o vlastním domě, ale nemáte na něj peníze? Známe skvělé řešení

Získání vlastního bydlení je rok od roku těžším úkolem, který nedokáže splnit většina mladých lidí. Ceny letí nahoru, podmínky pro získání hypotéky jsou stále přísnější a inflace krade vaše našetřené finance. Co si v takové situaci počít, abyste si splnili svůj sen?

Určitě se nevzdávejte

Ačkoliv zní daná situace beznadějně, i přesto existuje rovnou několik zajímavých možností. Dnešní doba je přece jen plná alternativních příležitostí, díky nimž dosáhnete svého. Pokud však chcete plný komfort moderní civilizace, určitě se vyhněte bydlení v karavanech, zahradních chatkách a dalších pokusech, které preferují odvážní nomádi.

Velmi populárním hitem jsou totiž mobilní domy se stoprocentní výbavou rodinného domku, jen v trochu menším provedení. Nejedná se pouze o jakousi náhradu na kolečkách, ale spíše o ideální formu bydlení pro menší rodiny. Jakého vybavení se vlastně dočkáte?

Pohodlí a elegance

Základem všeho je kovový nosný základ a konstrukce z kvalitního dřeva. Celé bydlení je samozřejmě obložené palubkami, podlaha je plovoucí a nechybí ani několik druhů účinné tepelné izolace. Díky tomu si v zimě dopřejete teplo a v létě příjemný chlad. K tomu připočtěte plastová okna s dvojsklem, případně i výkonné solární panely. Co to znamená? Výsledkem je podstatná úspora na energiích a snížení vašich dlouhodobých výdajů.

Nyní ale k samotné velikosti a dispozicím domu. Nemusíte se bát miniaturních prostor, protože si lze pořídit až 57 metrů čtverečních užitné plochy se třemi místnostmi a kuchyní. Energetická třída B a cena nepřevyšující milion a půl dělají z dané varianty jasnou volbu.

Na detailech záleží

Už v základu se dočkáte vnějšího i vnitřního osvětlení, přípravy pro elektrické přímotopy, koupelny se sprchovým koutem, WC, rozvodů vody pro všechny účely, vodovodních baterií a elektrických zásuvek. Stačí jen vybalit krabice a můžete začít bydlet.

Pokud se řadíte mezi náročnější klienty, stačí se ozvat společnosti Top mobile house a domluvit si výrobu dodatkového vybavení na přání. Rozhodně popřemýšlejte o energeticky soběstačné variantě. Nejdříve však potřebujete získat inspiraci, abyste si v hlavě utvořili jasnou představu.

Stačí si otevřít webové stránky pod výše vloženým odkazem a prohlédnout si pestrou nabídku mobilních domů. S pomocí přehledného katalogu ihned zjistíte, jaké benefity vám odlišné výrobky přinesou. Bydlíte-li v Brně, navštivte tamní showroom, kde si budete moci jednotlivé produkty osahat a pořádně je prozkoumáte. Zároveň se dočkáte profesionální zákaznické podpory. V současné době probíhá zajímavá slevová akce, díky níž ušetříte sto tisíc korun. Stejně tak oceníte dopravu zcela zdarma.
Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..