Splňte své předsevzetí, diář bude vašim průvodcem

Splňte své předsevzetí, diář bude vašim průvodcem

Splňte své předsevzetí, diář bude vašim průvodcem

Leden je magický měsíc. Nový rok přímo vybízí k novým začátkům. Pomůckou při plnění nových cílů může být i diář. Kvalitně vedený diář má totiž moc zorganizovat vám život. Je na čase dotáhnout vše do konce.

Černé na bílém

Když se podíváte na diářové stránky blogerek nebo milovnic všeho papírového, všimnete si černého inkoustu. Věřte, má to svůj důvod. Modrý inkoust je všední, fádní a na papíře má tendenci zaniknout. Černá naopak vynikne.

Pro milovníky kreativity

Samostatnou kategorii v papírovém světě tvoří Bullet Journal, což je nejčastěji malý tečkovaný sešit o rozměru A6 nebo A5. Vytvoříte svůj vlastní diář a spoustu trackerů. Ty mají za úkol sledovat vaše pokroky a celkově plnění vašich cílů. Ikonou v tvorbě BJ je instagramová Boho Berry, která jej dovedla k dokonalosti. Dodá vám nekončící inspiraci, jak si tento, chcete-li deník, můžete vést.


Desky, které schovají vše

Pokud se necítíte na vytvoření celého diáře, můžete šáhnout po kroužkovém diáři. V něm již najdete hotové kalendárium a zároveň vám dodává dostatek místa k jeho dotvoření. Pokud chcete kvalitní desky s kroužkovým mechanismem pak je správnou volbou Filofax či Kikki K. Zmíněné značky patří k diářové elitě – a vydrží vám tak i několik let.

Vylepšení, které moc nestojí

Vylepšit si můžete i váš diář. Pokud již máte svého favorita na rok 2019, přizpůsobte ho své osobnosti. Vylepšit jej můžete za pomoci plánovacích nálepek, washi pásek nebo razítek. Neobejdete se bez barevných zvýrazňovačů. Když se budete držet jedné barvy pro určitou událost, při listování vaší pravou rukou na první pohled uvidíte frekvenci opakování.

A teď něco pro pány – i vy si zasloužíte hezky vedený a přehledný diář. Spoustu razítek či nálepek se dá pořídit v minimalistickém stylu. Zahoďte předsudky a do kreativního diářování se pusťte ještě dnes.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.