Jak vhodně ozdobit vánoční stromeček?

Jak vhodně ozdobit vánoční stromeček?

Jak vhodně ozdobit vánoční stromeček?

Zdobení stromečku je nedílnou součástí každých Vánoc. Někdo jej zdobí každý rok stejně, jiní se drží aktuálních módních trendů, aby byl jejich stromek moderní a elegantní. Jak vhodně ozdobit vánoční stromeček?

Klasika v červené

Vyrobte si stylovou vánoční ozdobu z usušených pomerančů, které mají nejen elegantní styl, ale také úžasnou vůni. Stačí jen, když do širšího plátku sušeného pomeranče uděláte dírku, protáhnete jí červenou stuhu (může být i červenobílá), na konci jí zašijete a zavěsíte na stromek.

  • Úžasně vypadá ozdoba z lískových oříšků, kterou vytvoříte tak, že k sobě jednotlivé lískové oříšky slepíte tavnou pistolí do kruhu, přidáte červenou stužku a zavěsíte.

Tyrkysově modrá

Tato barva, která připomíná třpyt tyrkysově modré hladiny moře je moderní a dá se vhodně kombinovat. Využít můžete spoustu odstínů vody od smaragdově zelené až po modrou. Spolu s dřevěnými hvězdičkami v rustikálním stylu, vytvoříte skvělý mix elegance a moderního stylu.


Zlatá záře

Zlaté ozdoby se dají vytvořit snadno. Kupte si tvrdý zlatý papír, vystřihejte z něj stejně velké visačky, do každé provrtejte dírku a skrz ni protáhněte zlatou stuhu. Na každou visačku nalepte obrázek s motivem anděla nebo jiné vánočně laděné postavy a zavěste je jako ozdoby na vánoční stromeček. Na konce větví přidělejte zlaté mašle, přidejte zlaté koule a případně i bílé svíčky se zlatavým světlem.

Čistě bílá

Bílá barva je symbolem nevinnosti a čistoty, ale klidně to může být i příjemná vánoční barva, která bude zdobit váš vánoční stromek. Bílá nebo stříbrná barva je příjemnou změnou pro jinak klasické vánoční barvy. Bílé vánoční ozdoby vyrobené ze skla, papíru nebo kovu jsou praktické, protože jeden rok můžete mít stromek pouze v bílé a ten následující můžete k bílé kombinovat různé barvy.

Barevný mix

Chcete mít netradiční, retro nebo tak trochu šílený stromeček, který nebude patřit k žádnému stylu? Jestli patříte k těm lidem, kterým v komoře či ve sklepě leží ozdoby, které už jsou staré a nemoderní, tak je klidně vytáhněte a použijte tak jak jsou nebo jim navlékněte modernější kabátek. Můžete je omotat přízí, ovázat zlatými nebo červenými stužkami, postříkat lepidlem ve spreji a polepit zlatými třpytkami nebo vystřiženými hvězdičkami a podobně.

Co se týká příze, tu je také lepší připevnit lepidlem ve spreji a klidně zkombinovat dvě i více barev. K tomu přidejte i nové ozdoby a stromek bude vypadat nejen zajímavě, ale také krásně a netradičně.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.