Víte, jak platit za elektřinu i plyn minimum? My ano!

Víte, jak platit za elektřinu i plyn minimum? My ano!

Víte, jak platit za elektřinu i plyn minimum? My ano!

Dostali jste se do situace, kdy pomalu nejste schopni utáhnut chod domácnosti? Ano, na vině může být váš nízký příjem, nicméně nemusí se rozhodně jednat pouze o jediný aspekt. Mezi nejvyšší výdaje tradičně patří ty, které se vztahují k elektrické energii a plynu. Mnohé domácnosti platí totiž nehorázné sumy. Část z těchto peněz samozřejmě končí v kapse některého z dodavatelů. Nejčastěji se jedná o velké energetické giganty, kterým více než na zákazníkovi záleží především na generování vlastního zisku. Řešení je snadné – přestup k menší společnosti. Jaké jsou výhody takovýchto malých dodavatelů plynu a elektřiny? Čtěte dál, prozradíme vám to.


Nebuďte jen číslem plynoměru či elektroměru!

Pro velké dodavatele elektřiny a plynu je typické především to, že vás berou čistě anonymně. Jste pro ně fakticky pouhým číslem elektroměru, případně plynoměru. Důkazem budiž i jednání s takovýmito společnostmi, kdy se vám často ozvou až po několika dnech, kdy už nepotřebujete daný problém vůbec řešit. Pokud si spletou vaše jméno, není to nic zvláštního. Menší dodavatelé si své zákazníky hýčkají a komunikují s nimi na rovinu, rychle a bez jakýchkoli vytáček.

Přehledné vyúčtování a žádné sliby

Dostali jste vyúčtování za plyn a vůbec mu nerozumíte? Nic vám neříkají už samotné jednotky a jen těžko se probíráte v malých písmenkách vysvětlivek? Ano, i to se může stát. Malí dodavatelé vám dokážou nabídnout naprosto přehledné vyúčtování. Ostatně výhod menších dodavatelů plynu najdete více na https://www.epet.cz/plyn/. Slibovat vám hory doly určitě nebudou!

Minimální administrativní zatížení klientů

Nechcete sepisovat dlouhé smlouvy a trávit čas tím, že si budete lámat hlavu, co do jakého pole máte zatrhnout? Není divu. I při změně dodavatele elektřiny může být vše jednodušší. Přesvědčte se sami na https://www.epet.cz/elektrina/.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..