Vonné svíčky jako útulný bytový doplněk


Vonné svíčky jako útulný bytový doplněk
Vonné svíčky jako útulný bytový doplněk

Proč jsou svíčky tolik oblíbené? Dovedou navodit útulnou atmosféru, při které se příjemně relaxuje. Jsou univerzálním dárkem, jenž potěší každého obdarovaného. Ty nejkvalitnější dokážou hořet velmi dlouho a zároveň jemně provoní celý domov.

Dejte přednost kvalitě

Český trh je svíčkami doslova přehlcen. Proč si nekoupit ty nejlevnější svíčky z Číny? Jednoznačně je to jejich pochybné složení s neblahým vlivem na vaše zdraví, jež by vás mělo od jejich koupě odradit. Oproti tomu svíčky Woodwick se mohou pochlubit kvalitními vonnými oleji a patentovaným knotem z přírodního dřeva. Poznáte je podle dlouhého plápolavého plamene, jenž během hoření jemně praská. Intimní atmosféru podpoří nevtíravá vůně, která má základ v kvalitním parafínu se sójovým voskem. Ekologicky smýšlející potěší fakt, že je biologicky rozložitelný.

Designový skvost

Vonné svíčky jsou současně elegantními interiérovými doplňky, které nemusíte nikde schovávat. Jejich výrobci kladou důraz nejen na jejich vůni, nýbrž také líbivý design. K dostání jsou v silnostěnných skleněných nádobkách různých tvarů, jež zpravidla uzavírá skleněné nebo dřevěné víko. Barva použitého vosku pak napovídá, zda očekávat svěží, ovocnou, bylinnou, kořeněnou či dřevitou vůni.

Předveďte svou kreativitu

Vyrobit si vlastní svíčku není nic složitého. Budete k tomu potřebovat pouze vosk nebo svíčkový gel. Domácí výroba svíček je velice kreativní činnost, při níž je možné vyrobit svíčku vrstvenou z voskových plátů, pruhovanou, jíž dosáhnete za pomoci barevných proužků vosku, či svíčku gelovou. Požadované vlastnosti svíčky podpoří stearin prodlužující dobu hoření a palmový vosk pro dekorativní kresbu na svíčce. Knoty používejte bavlněné zesílené, neboť dobře drží tvar. Barviva přidávejte pouze k tomuto účelu určená a oleje jenom esenciální.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..