Babské rady na suchý kašel


Babské rady na suchý kašel
By: Ryan Boren

Podzimní chladné dny jsou rájem pro suchý kašel. Útočí na nás v každém věku a je velmi nepříjemný. Tento druh kašle trvá pouze pár dní. Jak s ním můžete zatočit?

Babské rady

Babské rady na suchý kašel
By: Khairil Zhafri

Při suchém kašli dbejte na dostatečný pitný režim a udržení tepla kolem krku. Nezapomínejte na pití bylinkového čaje oslazeného medem s pár kapkami citrónu. Med a citrón patří mezi superpotraviny, nebraňte se jejich účinkům.


  1. Cibule s medem – nakrájenou cibuli smíchejte s medem a vložte do sklenky, čekejte, až pustí šťávu plnou vitamínů. Produkt je vhodný pro děti i dospělé. Konzumujte ho několikrát denně.
  2. Eukalyptový zábal na krk – šátek anebo plenku potřete mastí z eukalyptu a ovažte kolem krku. Tímto způsobem se zbavíte hlenů a usnadníte vykašlávání.
  3. Zvlhčete vzduch v místnosti – před nočním spánkem si otevřete okno.
  4. Bylinkové čaje – uvařte si čaje z bylin – divizny velkokvěté, tymiánu, bezu černého, dobromysli, jitrocele, řebříčku anebo máty. Podporují odkašlávání a mají upokojující dezinfekční účinky.
  5. Zelná šťáva a s medem – dopřejte si vitamínovou bombu složenou z medu a zelí, upevníte si imunitu a uleví se vám.Babské rady na suchý kašel
  6. Odpočívejte a zbytečně se netrapte, jen se vám přitíží. Každá nemoc jednou odezní. Pokud však trvá kašel déle, jak 3 týdny a stále se vrací, navštivte raději lékaře.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákupKomentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..