Cvičení se zapojením rodiny


Cvičení se zapojením rodiny
Cvičení se zapojením rodiny

Cvičení se zapojením rodiny. V současné době je velmi těžké spojit rodinu, aby se aktivitami věnovala sama sobě. Zkuste to tedy alespoň s cvičením, které formuje těla, což každý člen rodiny uvítá, a zároveň se spolu zabavíte, zasmějete a budete mít na co vzpomínat…

Nejproblematičtější tuk a jak na něj

Jak muže, tak i ženy, a to včetně dětí, trápí zejména usazování tuku v oblasti břicha. Jak jej spálit? Jde to i přirozenou cestou, bez nucené podpory hubnoucími přípravky. Zapomenout můžete i na zeštíhlovací pásy.

Tuky je v prvé řadě třeba pálit, nikoli ukládat. Ženy navíc kromě břicha trápí také problémové partie v podobě ukládání tuků v oblasti boků a stehen a jelikož se v těchto partiích a na břiše, tuky ukládají daleko efektivněji, hůře se jich rovněž zbavujeme. Zajímavé však je, že nejčastěji cvičíme nejrůznější břišní cviky s cílem se břišního tuku zbavit, avšak to nepomáhá, protože břicho maximálně posilujeme. Trápit se proto v posilovně nestojí za vaše peníze ani čas, protože  břicho a tuky s ním maximálně vytvarujete, ale nezbavíte se jich. Nejinak tomu není ani při jízdě na kole, nebo na takzvaném indoor cykling – tato  cvičení jsou naprosto k ničemu, začněte běhat!


Běh

Tuky je třeba vyběhat, jiné cesty zkrátka není. Ač je to druh sportu, který mnoho lidí nenávidí a neumí se ráno z postele vykopat, když se tak stane, nakonec nelitují. Běh si zamilujete natolik, že na něm budete závislí a jakmile uvidíte fyzické výsledky, už se jej nevzdáte nikdy. A právě u tohoto sportu lze zapojit celou rodinu. Před během je však třeba rozcvičky a po běhu posilovacích cviků, které lze rovněž praktikovat s rodinou.

Běh je nejefektivnější fyzickou činností za účelem hubnutí, kdy výsledky  nejprve pocítíte v oblasti prsou a břicha. Až po kýženém zhubnutí můžete začít aktivně posilovat tělo v podobě zmiňované jízdy na kole nebo sedů lehů a podobných cviků známých z posilky. Spalování tuků tedy nejlépe stimuluje běh, a až poté cviky na posílení hýždí a stehen a břicha. A nakonec jsou to cviky na posílení zbylých svalových partií, načež po zhubnutí na potřebná kila tedy začnete ještě s dřepy, sklapovačkami, činkami, kliky, dále jsou dřepy s výskokem, kliky s  tlesknutím a dalšími známými cviky, které lze praktikovat skupinově nejlépe s rodinou.

Cvičení se zapojením rodiny

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..