I oblečení můžete zabalit do obálky! Nevěříte?

I oblečení můžete zabalit do obálky! Nevěříte?

Posíláte, a je jedno, zda často, nebo nárazově, knihy, šperky, obuv či oblečení? A víte, že právě zboží tohoto charakteru nemusíte balit jen do krabic? Skvěle vám poslouží široká škála obálek, ať již se jedná o kartonové, bublinkové či plastové! Ty jsou ve srovnání s ostatními obalovými materiály lehčí, skladnější a jejich převoz vás tak vyjde levněji!

Co takhle jeden den zapomenout na e-mail a blízkému poslat ručně psaný dopis? Zalepený v originální obálce! Nebo tato forma korespondence již skončila v propadlišti dějin? Není to škoda? Obálky jako takové ale naštěstí nekončí. Jejich využití se naopak rozšiřuje!

Zaměřeno na obálky

Primární funkcí obálky je ochrana, ať již před mechanickým poškozením, ale i vlhkostí a prachem. Budete-li však obálku s jejím obsahem posílat poštou, zřejmě je ve vašem zájmu, aby obálka byla pokud možno co nejlehčí. A chcete-li se obálkou i prezentovat, zřejmě hledíte i na estetickou stránku věci, tedy, jak obálka vypadá a do jaké míry adresáta zaujme.

Obálky nakupujte na specializovaných e-shopech

Obálky, které plně vyhovují všem těmto kritériím, seženete například na e-shopu obaly-kredo.cz. Nečekejte ovšem jen klasické bílé papírové obálky, v nabídce najdete obálky splňující i ty nejpřísnější odesílatelovy požadavky. Buďme ale konkrétní.

Obálka na knihu? Kartonová!

Hodláte poslat knihu? Pak svou pozornost zaměřte na speciální kartonové obálkyz mikrovlny. Tyto obálky se hned tak neprotrhnou ani neohnou. Jsou totiž vyrobené z velmi pevného, a tedy i odolného materiálu, v němž budou v bezpečí i CD a DVD nosiče, fotografie, prospekty, katalogy a kalendáře.

Obálka nejenom na drobnosti? Bublinková!

Chcete někomu udělat radost dárkem citlivějšího charakteru? Třeba šperkem, drobnějším kusem oblečení či reklamním předmětem? Pak doporučujeme vybírat v segmentu bublinkové obálky. Před vibracemi a nárazy jejich obsah ochraňuje speciální bublinková fólie. Ta je na povrchu opatřena pevným papírem se samolepicím proužkem, který nahrazuje lepicí pásku.

Obálka pro oblečení? Plastová!

Pokud přímo provozujete e-shop s oblečením či galanterií, rozhodně byste si měli pořídit plastové obálky., které slouží k transportu především drobnějšího zboží tzv. měkkého charakteru včetně oblečení a některých druhů obuvi. Dále se na trhu setkáte s obálkami fóliovými, tedy obálkami na doklady, stejně jako s obálkami pestrých barev. Nabídka trhu je zkrátka bohatá a zcela jistě vyhoví požadavkům i těch nejnáročnějších zákazníků. 

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..