Jak odemknout zablokovaný telefon


Jak odemknout zablokovaný telefon
By: NOGRAN s.r.o.

Jistě se vám to někdy stalo, zapomněli jste heslo ke svému Android telefonu a nutně jste jej potřebovali, dnes vám s tímto problémem poradíme.

Nepotřebuji data schovaná v telefonu

V takovém případě je řešení jednoduché, vypneme telefon. Trojhmatem jej spustíme (obvykle tlačítko hlasitosti nahoru, tlačítko menu a na závěr tlačítko pro zapnutí/vypnutí telefonu) a počkáme dokud se nám nezobrazí “Android recovery”, zde zvolíme (posouváme se tlačítky hlasitosti) “Wipe data”, potvrdíme tlačítkem na zapnutí/vypnutí telefonu a ještě jednou klikneme “Yes”. Poté se telefon smaže do továrního nastavení a vy můžete telefon používat.

Co dělat v případě že mám telefon zašifrovaný ?

Pokud vám nefunguje postup výše, pak váš telefon nelze smazat a na heslo si budete muset vzpomenout.. není jiná možnost.

Potřebuji data schovaná v telefonu

Pak je zde jedna možnost, kliknout při zadávání hesla na tlačítko “Emergency Call” či “Nouzový hovor” a do vytáčení vložíme spoustu mřížek (tj. #) ty poté zkopírujeme a vkládáme, poté znovu zkopírujeme větší množství a opět vkládáme.. takto pokračujeme dokud telefon (může, ale nemusí) nezahlásí pád systému a vy se tak dostanete přes zámek obrazovky.Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup  1. jedno duše najdete si kod na internetu musíte ho najít jak mi le ho najdete zádáte ho do prázdného řádku a telefon bude v biosu určitě to bude vše čínsky nebo anglicky musíte se v tom promačkat pokud neumíte čínsky a nebo anglicky… někde najdete restart celého systému android..

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..