Jak odemknout zablokovaný telefon

Jak odemknout zablokovaný telefon
By: NOGRAN s.r.o.

Jak odemknout zablokovaný telefon

Jistě se vám to někdy stalo, zapomněli jste heslo ke svému Android telefonu a nutně jste jej potřebovali, dnes vám s tímto problémem poradíme.

Nepotřebuji data schovaná v telefonu

V takovém případě je řešení jednoduché, vypneme telefon. Trojhmatem jej spustíme (obvykle tlačítko hlasitosti nahoru, tlačítko menu a na závěr tlačítko pro zapnutí/vypnutí telefonu) a počkáme dokud se nám nezobrazí “Android recovery”, zde zvolíme (posouváme se tlačítky hlasitosti) “Wipe data”, potvrdíme tlačítkem na zapnutí/vypnutí telefonu a ještě jednou klikneme “Yes”. Poté se telefon smaže do továrního nastavení a vy můžete telefon používat.


Co dělat v případě že mám telefon zašifrovaný ?

Pokud vám nefunguje postup výše, pak váš telefon nelze smazat a na heslo si budete muset vzpomenout.. není jiná možnost.

Potřebuji data schovaná v telefonu

Pak je zde jedna možnost, kliknout při zadávání hesla na tlačítko “Emergency Call” či “Nouzový hovor” a do vytáčení vložíme spoustu mřížek (tj. #) ty poté zkopírujeme a vkládáme, poté znovu zkopírujeme větší množství a opět vkládáme.. takto pokračujeme dokud telefon (může, ale nemusí) nezahlásí pád systému a vy se tak dostanete přes zámek obrazovky.

 
51  1. jedno duše najdete si kod na internetu musíte ho najít jak mi le ho najdete zádáte ho do prázdného řádku a telefon bude v biosu určitě to bude vše čínsky nebo anglicky musíte se v tom promačkat pokud neumíte čínsky a nebo anglicky… někde najdete restart celého systému android..

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.