Jak vyrobit univerzální peeling?


Jak vyrobit univerzální peeling?

Hledáte peeling, který je vhodný pro celé tělo a nemáte chuť, neustále kupovat často i předražené peelingy v obchodech, nehledě na to, že jsou často plné chemie? Pak si zkuste z domácích surovin vyrobit svůj vlastní peeling čistě přírodního charakteru.

Co budete potřebovat?

  • 300 g přírodního třtinového cukru
  • 1 citron
  • 3 polévkové lžíce medu
  • 3 kávové lžičky kokosového oleje (může být i olivový)
  • Sklenici s těsnícím víčkem pro uskladnění

Do misky dejte třtinový cukr, zalijte citronovou šťávou, přidejte med a kokosový či olivový olej (záleží na tom, který máte radši, a lépe Vám vyhovuje). Pro sušší pleť je vhodné dát oleje o něco více. Vše důkladně promíchejte, aby vznikla hladká směs, spíše tekuté konzistence. Hotový peeling přelijte do nádobky s těsnícím uzávěrem, můžete jí ihned použít nebo uložit do lednice na později.

Četnost použití

Jestli koupíte peeling v obchodě nebo si ho vyrobíte doma, jedno mají společné, dost totiž obrušují Vaši pokožku, proto není dobré, když ho používáte příliš často. Naprosto dostačující je 1x za týden peeling celého těla a 2x v týdnu peeling obličeje. Častější používání bude pokožku dřít, takže bude zarudlá a nebude mít potřebný čas k regeneraci, kterou je nutné pokožce po každém peelingu dopřát.

Bio peeling

Pokud si tento čistě přírodní peeling přejete vyrobit jako bioprodukt, pak stačí, když si všechny potřebné suroviny pořídíte s potřebným označením bio a zpracujete stejně jako ty co bio nejsou.

Věřte, že ať už normální nebo bio, výsledek peelingu bude lepší, než když budete za peelingy utrácet nehorázné sumy.Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákupKomentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..