Jaké vánoční dárky věnovat podle horoskopu – I. část?

Jaké vánoční dárky věnovat podle horoskopu - I. část?

Jaké vánoční dárky věnovat podle horoskopu – I. část?

Pokud si každý rok marně lámete hlavu s tím, jakým dárkem své blízké či přátelé obdarovat a nikdy si nevíte rady, zkuste na to jít chytře a vybrat dárek podle toho ve kterém znamení se dotyčná osoba narodila. Jak na to?

Kozoroh

Kozorozi jsou známí tím, že když už se do něčeho pustí tak to vždy dělají pořádně. Pokuste se vysledovat, kde tráví nejvíce času, nebo si zkuste zjistit, co je skutečně baví. Jestliže je to člověk trávící nejvíce času v kanceláři, pak může být vhodným dárkem pěkný diář, obal na tablet nebo třeba pouzdro na mobil. Jezdí rád na kole? Stylová lahev na kolo nebo třeba nová helma bude to pravé.

Většina Kozorohů jsou šetřílkové, kteří neradi utrácí za zbytečnosti, takže jim můžete koupit to, o čem víte, že už dlouho chtějí, ale sami by si to nekoupili. Sice budou říkat, že jste to kupovat neměli, ale uvnitř budou jásat.

Vodnář

Jestli existuje znamení, u kterého si žádným dárkem nikdy nemůžete být jisti, pak je to právě Vodnář, protože je velmi impulzivní a to co se mu jeden den líbí, už zase druhý den nemusí být pravda. Proto obdarovat Vodnáře je ten nejtěžší úkol. Chcete-li však vsadit na tutovku mezi dárky pak jsou to novinky z oblasti techniky, které přímo milují. Nový smartphone, tablet, elektronická čtečka knih nebo chytré hodinky je potěší i kdyby se hned po Vánocích chystali na plavbu po Karibiku.

Pokud jsou vaše finanční možnosti omezené, pak zkuste pro Vodnáře vybrat něco praktického, co upotřebí. Může to být stylové pero, nějaký spotřebič do domácnosti a podobně.

Ryby

Zástupci tohoto znamení milují, když se z reality mohou přepnout do úžasného a magického světa fantazie. Vybírejte proto neobvyklé dárky, kterými můžou být cizokrajné dobrůtky, fantasy sága v knižním vydání, lahev drahého pití (pokud možno pravý originál) nebo třeba poznávací zájezd. Určitě nešlápnete vedle koupí parfemovaného sprchového gelu, solí do koupele nebo sadou ručníků, ostatně je to vodní znamení.

Beran

Většina Beranů je natolik aktivní, že se v podstatě ani na chvíli nezastaví. Vhodným dárkem je oblečení nebo pomůcky, které využije ke cvičení. Vzhledem k tomu, že je Beran milovníkem červené barvy, můžete pro ženu pořídit šálu či pro muže kravatu v červené barvě.


Býk

Jsou to velcí požitkáři, proto je nejvíc potěšíte takovými dárky, jež pohladí jejich vytříbený smysl. Zvolit můžete drahé víno, luxusní pralinky z té nejlepší čokolády, různé dobroty z cizích krajů nebo třeba poukázku na masáž. Důležitá je pro ně kvalita, což výběr dárků ztěžuje. Proto vždy vybírejte takové dárky, které třeba nebudou velké, ale skutečně kvalitní. Malý drahý parfém potěší více než velké balení laciné náhražky.

Blíženci

Blížence nadchne takový dárek, který dokáže potrápit a zároveň rozvinout jeho intelekt. Vhodná bude třeba kniha plná konspiračních teorií, předplatné nějakého vyhlášeného vědeckého magazínu a podobně. Blíženci vládnou i rukama proto můžete koupit kvalitní krém, rukavice, prsten, náramek, hodinky a další.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..