Kolik stojí založení s.r.o. online? Budete překvapeni, jak to jde levně i snadno


Nemáte pocit, že právě nyní je čas založit firmu? Jakmile vám v hlavě hlodá dobrý podnikatelský nápad a svědí vás dlaně, je čas neotálet. Naše odhodlání totiž umí opadnout poměrně rychle. Se zakládáním firmy se nezdržujte a nechte si ji založit na klíč.

Jak založit firmu rychle a bez rizika omylu?

Založit firmu je dnes poměrně snadné. Nemusíte mít v podstatě jiný kapitál, než své vlastní odhodlání a dobrý nápad. Základní kapitál ve výši jedné koruny dá dohromady skutečně každý. Samozřejmě, pořád je se založením spojena administrativa i poplatky. Firmu sice můžete jít založit k notáři, ale není jej snadné sehnat. Poplatky, které mu zaplatíte, nevyjdou levněji, než když si necháte firmu založit specializovanou společností. Ta je navíc připravena i na věci, se kterými vám notář nepomůže.

Založení firmy online je realita

Žijeme v internetové době, a i založení firmy online již není utopie, ale skutečná realita. Společnost Jake&James, která se na zakládání firem specializuje, má připravený komplexní systém, od ověření možnosti jména zakládané společnosti, přes vyhotovení společenské smlouvy, zápisu do Obchodního rejstříku i další související služby. Firma zařídí notářský zápis, fotokopii plné moci, výpis z katastru v souvislosti se sídlem firmy, výpis z rejstříku trestů pro jednatele, ověřování podpisů, notářský zápis do obchodního rejstříku, kolek pro OR, a pokud je to potřeba, i vyřízení živnostenského oprávnění. V případě zájmu lze vyřídit rovněž řemeslnou či koncesovanou živnost.

Nevíte, kam se sídlem?

I s tím jsou v Jake&James schopni pomoci. Firma nabízí sídlo na několika skvělých místech. Jde o adresy na Praze 1, 2, 3, 9, 10 a v Brně. Vždy za velice rozumné poplatky.

Potřebujete být plátci DPH?

Finanční úřad to dnes nově založeným firmám téměř automaticky zamítá. Proto je důležité přijít se správně připravenou žádostí, s čímž má Jake&James rovněž zkušenosti. Postará se o přípravu žádosti a celou koordinaci registrace k DPH.

Neztrácejte čas. Na všech náležitostech k založení firmy se lze domluvit online

Nutná je pouze jediná schůzka u notáře firmy. Toho má vlastního. Vaše nová společnost je založena nejpozději do 10 dnů. A kolik stojí založení s.r.o.? S Jake&James zaplatíte za kompletní založení společnosti na míru pouze 5 993 Kč , přičemž v ceně jsou zahrnuty i administrativní poplatky institucím a za různá povolení.
Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákupKomentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..